Discord Nitro bedava nasıl alınır?

o1Poseidon

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Hayatımda hiç Nitro kullanmadım ama kullanmak hep isterim. En çok hareketli profil fotoğrafı olayını seviyorum. Param fazla olmadığı için de alamıyorum. Bileniniz var ise bana Discord Nitro nasıl bedava alınır anlatabilir mi? Yani sitede mesela anket doldurup almak gibi. Ben bulamadım maalesef. Yardımlarınız için teşekkürler.

Zamanında epic dağıttı.
Arkadaşlar merhaba. Hayatımda hiç Nitro kullanmadım ama kullanmak hep isterim. En çok hareketli profil fotoğrafı olayını seviyorum. Param fazla olmadığı için de alamıyorum. Bileniniz var ise bana Discord Nitro nasıl bedava alınır anlatabilir mi? Yani sitede mesela anket doldurup almak gibi. Ben bulamadım maalesef. Yardımlarınız için teşekkürler.
Sunuculara gelrn linklere kanmayın asla.

Ya bazı Discord sunucularında invite kasarsın ve kazıklanırsın veya Discord'un 1 aylık bedava boostlu nitro vermesini beklersin.

Discord Support Bot 47 - Discord 6.09.2021 21_54_55.png

Bu linklerden.

Yeni konular

Geri
Yukarı