Discord Nitro iptal etme

captan thanos

Centipat
Yer
uzaklarda bir yerlerde
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben bugün bildiğiniz gibi Epic Games 3 aylık ücretsiz Nitro dağıttı ben de faydalanayım dedim. 10 ay önce falan Discord Nitro almıştım. 1 saat önce kabul edildi ve artık nitrom oldu fakat ben bundan hoşlanmayıp unsubscribe dedim fakat hâlâ profilimde Nitro gözüküyor Desteğe'de yazdım bir dönüş olmadı sizce ne yapabilirim? Kesinlikle iade edilmesini istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ben bugün bildiğiniz gibi Epic Games 3 aylık ücretsiz Nitro dağıttı ben de faydalanayım dedim. 10 ay önce falan Discord Nitro almıştım. 1 saat önce kabul edildi ve artık nitrom oldu fakat ben bundan hoşlanmayıp unsubscribe dedim fakat hâlâ profilimde Nitro gözüküyor desteğe'de yazdım bir dönüş olmadı sizce ne yapabilirim? Kesinlikle iade edilmesini istiyorum.

Neden Nitro'yu istemiyorsun sana bir zararı yok :D?

Merhaba arkadaşlar, ben bugün bildiğiniz gibi Epic Games 3 aylık ücretsiz Nitro dağıttı ben de faydalanayım dedim. 10 ay önce falan Discord Nitro almıştım. 1 saat önce kabul edildi ve artık nitrom oldu fakat ben bundan hoşlanmayıp unsubscribe dedim fakat hâlâ profilimde Nitro gözüküyor Desteğe'de yazdım bir dönüş olmadı sizce ne yapabilirim? Kesinlikle iade edilmesini istiyorum.

O zamanı geldiğinde iade edilecek.

İptal ettiğinizde ödeme tekrarlamasını iptal edersiniz aboneliği değil bildiğim kadarı ile rozeti kaldırmanın tek yolu Google Play üzerinden alındığında iade etmek. Yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim.

3 aylık Discord Nitro kullandığınız için, iptal etmenize rağmen 3 ay sonra bitecektir. Çok rahatsızsanız eğer Discord Destek'e yazarak Discord Nitronun hesabınızdan kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Neden Nitro'yu istemiyorsun sana bir zararı yok :D?
Zevkler ve renkler tartışılmaz amirim. Rozetten rahatsız olmuş belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı