Discord Nitro ne işe yarıyor?

Kullanması ücretsiz olan bir yazılıma para yatırıp, kendinizi havalı zannetmeye yarıyor. Bu sayede hareketli, düşük çözünürlüklü Sailor Moon profil fotoğrafı koyup, ne kadar weeb olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Dağıtabilirsiniz. Avantajları burada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Boş iş mi 'hahaahah' dostum sadece GIF değil özellikleri. Yüksek boyutlu dosya atmanı sağlıyor, yüksek kalitede sesini iletiyor, ekran paylaşımında 60 FPS görüntü aktarıyor ve daha birçok özelliği var.
Vay anasını süpermiş. Aylık 10 dolara kesinlikle değer özellikler. Ücretsiz kullanarak arkadaşlarıma dosya atamıyordum, sesimi iletemiyordum ve ekran paylaşamıyordum. Diğer özellikleri de cabası.

Vay anasını süpermiş. Aylık 10 dolara kesinlikle değer özellikler. Ücretsiz kullanarak arkadaşlarıma dosya atamıyordum, sesimi iletemiyordum ve ekran paylaşamıyordum. Diğer özellikleri de cabası.

Ne aylık 10 doları ya. 3 aylığı 5 TL falan değil miydi bunun? Yani ben öyle duymuştum.

Böyle bir şey mi vardı ya nerden yapıyoruz?
Mesela adın Aviator diyelim ve kodun böyle: Aviator#3465. Sen istediğin numarayı yazabilirsin. Genelde Aviator#0001 ya da Aviator#9999 yaparlar. Yalnız nitro bitince bu özellik geri gidiyor diye biliyorum. Tabi başka kullanıcı kullanmadıysa o kodları kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı