Discord Nitro "ödeme yöntemi onaylanamıyor" hatası

408091

Decapat
Öncelikle bütün Technopat Sosyal üyelerine selam, bugün bana Discord hesabıma genelde nadir gelen 1 aylık denemelik Nitro geldi bende alma tuşuna basıp kart ve adres bilgilerini girdikten sonra "aylık Nitro aboneliği al" butonuna bastım daha sonra da daha 3D Secure gelmeden "ödeme yöntemi onaylanamıyor" adlı bir uyarı geldi ardından da 3D Secure ekranı geldi. 3D Secure kodunu girdikten sonra "doğrulama başarılı" dedi fakat "ödeme yöntemi onaylanamıyor" uyarılı ekranda kaldı ve Nitro'yu aktifleştirmeyip karttan herhangi bir para da çekmedi, parayı farklı bir karta atıp oradan da denedim fakat o da olmadı. Ben bu 1 aylık Nitro'yu başka nasıl alabilirim?

Maalesef yine olmadı hocam önceki mesajımda da eklediğim gibi " the Card was declined. Başka bir kart veya para birimi deneyin" adlı bir uyarı alıyorum bu sefer de. Ayrıca az önce karta 10 TL daha yatırdım şu an toplamda 20 TL var.

Hocam Card declined dediyse farklı kartta denemeniz lazım kart eklemeyi kartı tamamen yasaklamış yani sistem. Sanal kart açabiliyorsanız parayı sanal karta atıp deneyebilirsiniz fakat fiziksel kart olması daha yüksek ihtimalle kabul ediyor.

Hocam Card declined dediyse farklı kartta denemeniz lazım kart eklemeyi kartı tamamen yasaklamış yani sistem. Sanal kart açabiliyorsanız parayı sanal karta atıp deneyebilirsiniz fakat fiziksel kart olması daha yüksek ihtimalle kabul ediyor.

Hocam paranın tamamını ininale yükleyip oradan yapsam olur mu ve "kredi/banka kartı ile yükle" seçeneğini seçtim. Şimdi kartla yüklesem 2 TL keser mi?

Hocam dün Enpara sanal kart ile Nitro aktifleştirme yaptım. 10.8 TL çekip iade etti. İnternet bankacılığı açık. Normalde çalışması lazım.

Yukarıdaki mesajımda da dediğim gibi sanırsam arkadaşın dediği gibi kartı yasaklamış Discord o yüzden bütün parayı ininale atsam sizce olur mu ve 2 TL keser mi? ("Kredi/banka kartı ile yükle" seçeneği ile yükleyeceğim)

Yukarıdaki mesajımda da dediğim gibi sanırsam arkadaşın dediği gibi kartı yasaklamış Discord o yüzden bütün parayı ininale atsam sizce olur mu ve 2 TL keser mi? ("Kredi/banka kartı ile yükle" seçeneği ile yükleyeceğim)

Bilmiyorum hocam kesinti illaki olur ininalde benim bildiğim öyleydi en son, 10.80 TL olsa yeter.

Bilmiyorum hocam kesinti illaki olur ininalde benim bildiğim öyleydi en son, 10.80 TL olsa yeter.

Hocam ininalden denedim bu sefer de "ödeme kaynağı geçersiz" hatası alıyorum.

Sanırım alamayacağım ama neyse, yine de yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Maalesef yine olmadı hocam önceki mesajımda da eklediğim gibi " the Card was declined. Başka bir kart veya para birimi deneyin" adlı bir uyarı alıyorum bu sefer de. Ayrıca az önce karta 10 TL daha yatırdım şu an toplamda 20 TL var. Ama yine aynı uyarıyı alıyorum.

Hocam birkaç kere deneyince kartla başka bir şey alamıyorsunuz ondan olabilir tekrar başka kartla deneyin.

Öncelikle bütün Technopat Sosyal üyelerine selam, bugün bana Discord hesabıma genelde nadir gelen 1 aylık denemelik Nitro geldi bende alma tuşuna basıp kart ve adres bilgilerini girdikten sonra "aylık Nitro aboneliği al" butonuna bastım daha sonra da daha 3D Secure gelmeden "ödeme yöntemi onaylanamıyor" adlı bir uyarı geldi ardından da 3D Secure ekranı geldi. 3D Secure kodunu girdikten sonra "doğrulama başarılı" dedi fakat "ödeme yöntemi onaylanamıyor" uyarılı ekranda kaldı ve Nitro'yu aktifleştirmeyip karttan herhangi bir para da çekmedi, parayı farklı bir karta atıp oradan da denedim fakat o da olmadı. Ben bu 1 aylık Nitro'yu başka nasıl alabilirim?

Çok ilginç. Bende 3D Secure bile istememişti.

önceden discordda kullanmadığın bir kart dene.

Hocam birkaç kere deneyince kartla başka bir şey alamıyorsunuz ondan olabilir tekrar başka kartla deneyin.

Şu an o nadir teklif gitti, tekrar gelince bu sefer Papara ile deneyeceğim.

Çok ilginç. Bende 3D Secure bile istememişti.

Önceden Discord'da kullanmadığın bir kart dene.

O denediğim kartlar zaten Discord'da ilk defa kullanıyordum ama yine de hata verip duruyordu hocam. O teklif tekrar gelince bu sefer Papara hesabı açtım onunla deneyeceğim ve şu an 20 TL'ye yakın para var.

Şu an o nadir teklif gitti, tekrar gelince bu sefer Papara ile deneyeceğim.

O denediğim kartlar zaten Discord'da ilk defa kullanıyordum ama yine de hata verip duruyordu hocam. O teklif tekrar gelince bu sefer Papara hesabı açtım onunla deneyeceğim ve şu an 20 TL'ye yakın para var.

Banka kartı dene hocam o teklif bana da geldi dün akşam Discord'da kullandığım kartlar olmadı İş Bankası kartı ile oldu ayrıca 3D Secure para çek iade et falan olmadı direkt aldım hatta yan hesabada gelmiş onu da ödeme falan yapmadan aldım.

Geri
Yukarı