Discord Nitro "ödeme yöntemi onaylanamıyor" hatası

408091

Decapat
Öncelikle bütün Technopat Sosyal üyelerine selam, bugün bana Discord hesabıma genelde nadir gelen 1 aylık denemelik Nitro geldi bende alma tuşuna basıp kart ve adres bilgilerini girdikten sonra "aylık Nitro aboneliği al" butonuna bastım daha sonra da daha 3D Secure gelmeden "ödeme yöntemi onaylanamıyor" adlı bir uyarı geldi ardından da 3D Secure ekranı geldi. 3D Secure kodunu girdikten sonra "doğrulama başarılı" dedi fakat "ödeme yöntemi onaylanamıyor" uyarılı ekranda kaldı ve Nitro'yu aktifleştirmeyip karttan herhangi bir para da çekmedi, parayı farklı bir karta atıp oradan da denedim fakat o da olmadı. Ben bu 1 aylık Nitro'yu başka nasıl alabilirim?

Ben bir de şöyle bir çözüm bulmuştum, kartı Nitro kısmına yazmadan ayarlardan aboneliklerden kart ekle deyip ödeme sekmesinde kartı seçmiştim o şekilde yapmıştım sanırım. (ekli bütün kartları silmeniz gerekiyor aynı yerden.)

Ben bir de şöyle bir çözüm bulmuştum, kartı Nitro kısmına yazmadan ayarlardan aboneliklerden kart ekle deyip ödeme sekmesinde kartı seçmiştim o şekilde yapmıştım sanırım. (ekli bütün kartları silmeniz gerekiyor aynı yerden.)

Maalesef yine olmadı hocam önceki mesajımda da eklediğim gibi " The card was declined. Başka bir kart veya para birimi deneyin" adlı bir uyarı alıyorum bu sefer de. Ayrıca az önce karta 10 TL daha yatırdım şu an toplamda 20 TL var. Ama yine aynı uyarıyı alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı