Discord Nitro, Xbox Game Pass veriyor mu?

Veriyor, fakat bir hesapta bir kere veriyor diye biliyorum, her Nitro alışında değil.

Benim hesaba 2 kez geldi. 2 yıldır Nitro abonesiyim.

Bir yerden 1 aylık promasyonu yeni hesaplarda kullanılmıyormuş/gamepass vermiyormuş diye duydum doğru mu ve dogru ise kac ay süre gecmeli.

1 aylık promosyon dediğiniz Nitro ise yeni hesaplarda kullanılıyor ancak şu anda öyle bir kampanya yok diye biliyorum 1 aylık parasını verip 2 ay kullanabildiğiniz kampanya var diye biliyorum.

Bir yerden 1 aylık promasyonu yeni hesaplarda kullanılmıyormuş/gamepass vermiyormuş diye duydum doğru mu ve dogru ise kac ay süre gecmeli.

Promosyonlar bir hesapta sadece bir kere kullanılabiliyor diye biliyorum (eğer Epic Games promosyonu gibiyse). Ama Discord'un kendi verdiği 1 aylık promosyon için geçerli değil.

Kod vereyim isterseniz hocam Nitro almak zorunda kalmazsınız.
Arkadaşta zaten 3 adet promosyon kodu varmış.
Bir yerden 1 aylık promosyonu yeni hesaplarda kullanılmıyormuş / Game Pass vermiyormuş diye duydum doğru mu? Doğru ise kaç ay süre geçmeli.
Hesapta daha önce hiç Nitro aboneliği bulunmadıysa geçerli. Discord'un sayfasında yazdığına göre hesabın süresi ile ilgili bir şart yok.

Discord'un verdigi 1 aylık promasyonunu link olarakmı veriyor?
Veriyorsa o olup olmadıgını nasıl anlarım?
Discord'un verdiği promosyon link olarak değil görseldeki gibi hesaba geliyor direkt, link olarak verildiyse Epic Games veya Medal üzerinde bulunan kampanyalardan alınmış olabilir.
1660165709126.png

1660165632898.png

Discord'un verdigi 1 aylık promasyonunu link olarakmı veriyor?
Veriyorsa o olup olmadıgını nasıl anlarım?

Evet Discord üzerinden kartınızı tanımlıyorsunuz. İlk ay ücretsiz sonrasında iptal etmelisiniz. Eğer hesabınızda Nitro kısmında 1 ay gibi mor bir yazı varsa bahsettiğimdir. Değilse farklı promosyondur ama genelde hepsi aynıdır.

Evet Discord üzerinden kartınızı tanımlıyorsunuz. İlk ay ücretsiz sonrasında iptal etmelisiniz. Eğer hesabınızda Nitro kısmında 1 ay gibi mor bir yazı varsa bahsettiğimdir. Değilse farklı promosyondur ama genelde hepsi aynıdır.

Link olarak oldugunu söylemiştim.

Discord'un verdiği promosyon link olarak değil görseldeki gibi hesaba geliyor direkt, link olarak verildiyse Epic Games veya medal üzerinde bulunan kampanyalardan alınmış olabilir.
Eki Görüntüle 1481366
Eki Görüntüle 1481362

Teşekkürler Xbox kampanyasının bittigini sanıyordum.
Az önce kodu aldıgım kisiye sordum dediki Xbox Game Pass gelmiyor dedi yalanmı söyledi.

Teşekkürler Xbox kampanyasının bittiğini sanıyordum.
Az önce kodu aldığım kişiye sordum dedi ki "Xbox Game Pass gelmiyor" dedi yalan mı söyledi?
26 Ekim'e kadar devam ediyor kampanya
1660166379728.png

Kaynak

Geri
Yukarı