Discord Nitro yenileme fiyatı 0.00 Dolar/ay görünüyor

437935

Hectopat
Makaleler
1
Kart bilgilerini vesaire girip iptal edip kartı sildim ama iptal ettiğimiz yerde "Ayrıcalıklı sohbetin, 2X takviyen ve $0.00/ay takviye indirimin var (iptal işlemi bekleniyor)" diyor. Millette o yerde "$9.99/ay" diyor ama bende neden $0.00/ay? Bir problem mi oldu yoksa? Kart bilgilerini sildim, aboneliği iptal ettim.

20210611_173053.jpg

Kart bilgilerini vesaire girip iptal edip kartı sildim ama iptal ettiğimiz yerde "ayrıcalıklı sohbetin, 2X takviyen ve $0.00/ay takviye indirimin var(iptal işlemi bekleniyor)" diyor. Millette o yerde "$9.99/ay" diyor ama bende neden $0.00/ay? Bir problem mi oldu yoksa? Kart bilgilerini sildim, aboneliği iptal ettim.

Eki Görüntüle 1064545

Nitro 3 aylık olduğu için diye tahmin ediyorum

Kart bilgilerini vesaire girip iptal edip kartı sildim ama iptal ettiğimiz yerde "ayrıcalıklı sohbetin, 2X takviyen ve $0.00/ay takviye indirimin var (iptal işlemi bekleniyor)" diyor. Millette o yerde "$9.99/ay" diyor ama bende neden $0.00/ay? Bir problem mi oldu yoksa? Kart bilgilerini sildim, aboneliği iptal ettim.

Eki Görüntüle 1064545

İlk başlarda öyle gözüküyor. Sonrasında 9.99 dolar oluyor.

Kart bilgilerini vesaire girip iptal edip kartı sildim ama iptal ettiğimiz yerde "Ayrıcalıklı sohbetin, 2X takviyen ve $0.00/ay takviye indirimin var (iptal işlemi bekleniyor)" diyor. Millette o yerde "$9.99/ay" diyor ama bende neden $0.00/ay? Bir problem mi oldu yoksa? Kart bilgilerini sildim, aboneliği iptal ettim.

Eki Görüntüle 1064545
bunun böyle olması normal aşağı tarafa bakarsan faturalandırma bilgisi vardır ordan sonra yenilenme gibi birşey olmuyor

Geri
Yukarı