Discord Nitro yerel fiyatlandırma geliyor

Discord Brezilya, Türkiye ve Polonya için yerel fiyatlandırma getiriyor. Nitro aylık 26.99 TL, yıllık 269.99 TL olacak. Nitro classic aylık 13.49 TL, yıllık 134.49 TL olacak. Fiyatlandırmalar sonraki ödeme dönemi için geçerli olacak. Yeni fiyatlandırmaların bu hafta içinde kullanıcılara sunulması bekleniyor.

1631097341579.png

Ne konuda kullanışlı anlatır mısınız?

Profil fotoğrafıma neden GIF ekleyeyim, WeTransfer varken neden discord'a yükleyeyim, 50 tl ile 128kb'dan 256kb'ya geçiş yapmaya gerek yok.
Yayın kalitesi, ses kalitesi, sunucu takviyesi, kişiselleştirmeler vs. Senin için kullanışlı olmayabilir, kimse de seni zorlamıyor al diye, insanların buna para ödemesi de seni bağlamaz açıkçası, kullanım alışkanlıkları vs. Mesela ben de Youtube Premium kullanıyorum, Ad Block kullanabilirim ama bu kimseyi ırgalamaz, buna para ödeyen var ve olacak da, sen kullanmıyorsun diye insanların harcamalarına " buna para ödeyen var mı ?" gibi bir ifade kullanman yanlış.

Yayın kalitesi, ses kalitesi, sunucu takviyesi, kişiselleştirmeler vs. Senin için kullanışlı olmayabilir, kimse de seni zorlamıyor al diye, insanların buna para ödemesi de seni bağlamaz açıkçası, kullanım alışkanlıkları vs. Mesela ben de Youtube Premium kullanıyorum, Ad Block kullanabilirim ama bu kimseyi ırgalamaz, buna para ödeyen var ve olacak da, sen kullanmıyorsun diye insanların harcamalarına " buna para ödeyen var mı ?" gibi bir ifade kullanman yanlış.
Bu ilk cümlelerindeki hiçbir şey kullanışlı değil zaten. Ses veya yayın kalitesi, sunucu takviyesi bir de kişiselleştirmeler.. Kimse beni al diye zorlayamaz, zorlasa da almam çünkü böyle bir şeye para yatırmak için insanlara havalı gözükmeye çalışıyor olmak lazım.. YouTube premium'u herkes kullanıyor 20TL'ye değecek bir hizmet 30 olsun 30'da verilir ama Discord denen şeye 50-60 lira verdikten sonra kafanı iki elinin arasına alıp ben neden yaşıyorum diye düşünmedin mi? Ben harcamadığım bir şeye para ödeyen var mı demiyorum herkes istediği hizmete para ödeyebilir veya ödeyemez benim de 5'ten fazla uygulamada aboneliğim var. Ama discord.. Sizi ayakta öpüyorken gelip bir de şirketi savunuyorsunuz takviye yapıp Twitch yayıncıları ile yakınlaşmak mı istiyorsunuz? Arkadaşının sesinde ek bir detay fark ettin mi ses kalitesi arttıktan sonra? 7/24 yayını Discord'tan mı yapıyorsun? Yoksa kızlara havalı mı olucan alınca?

Bu ilk cümlelerindeki hiçbir şey kullanışlı değil zaten. Ses veya yayın kalitesi, sunucu takviyesi bir de kişiselleştirmeler. Kimse beni al diye zorlayamaz, zorlasa da almam çünkü böyle bir şeye para yatırmak için insanlara havalı gözükmeye çalışıyor olmak lazım. YouTube Premium'u herkes kullanıyor 20TL'ye değecek bir hizmet 30 olsun 30'da verilir ama Discord denen şeye 50-60 lira verdikten sonra kafanı iki elinin arasına alıp ben neden yaşıyorum diye düşünmedin mi? Ben harcamadığım bir şeye para ödeyen var mı demiyorum herkes istediği hizmete para ödeyebilir veya ödeyemez benim de 5'ten fazla uygulamada aboneliğim var. Ama Discord. Sizi ayakta öpüyorken gelip bir de şirketi savunuyorsunuz takviye yapıp Twitch yayıncıları ile yakınlaşmak mı istiyorsunuz? Arkadaşının sesinde ek bir detay fark ettin mi ses kalitesi arttıktan sonra? 7/24 yayını Discord'tan mı yapıyorsun? Yoksa kızlara havalı mı olucan alınca?

Neden bu kadar yükseldin ki? Kurduğun cümlelerin saçmalığı dilinden anlaşılıyor zaten. Neden insanlara hava atmak veya gösteriş için gidip Discord Nitro alasın? Ben arkadaşlarımla çoğu zaman Discord üzerinden videolar izliyorum bunun da 720p olmasını istemiyorum, gayet açık bir ihtiyaç. Discord kimi neyi ayakta öpüyormuş, boş yapıyorsun, sen vermeyebilirsin ama insanları böyle damgalayamazsın, bu hakkı sana kim nasıl veriyor? Ayakta öpüyormuş falan falan boş yapma hocam devam et, seni ırgalamıyorsa para vermiyorsan sana yorum yapma hakkı da düşmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games Store üzerinden aldığım üyeliği devam ettirmek için ödeme yapmaya hazırlanırken gördüm bu konuyu, kurtardık paçayı bugün de. Teşekkürler!

Yeni konular

Geri
Yukarı