Erdoğan, Musk’tan 8 dolarlık mavi tik için yerel fiyatlandırma isteyecek

Twitter'ın yeni sahibi olan Elon Musk'ın “mavi tikli hesaplar her ay 8 dolar ücret ödeyecek” kararı Türk siyasetini bile etkilemeye devam ediyor.

İlk olarak Türkiye değişim partisi genel başkanı Mustafa sarıgül, Elon Musk'ın ücretli mavi tik kararına tepki göstermiş olduğu bir TikTok videosu yayınlamıştı.

İkinci olarak ise Cumhurbaşkanı ve ak parti genel başkanı Recep tayyip Erdoğan, Elon Musk'a 8 dolarlık ücretinde yerel fiyatlandırmaya gitmesi için bir istekte bulunacağını açıkladı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

*8 dolar gibi düşük ücretlerin bizi yerel fiyatlandırma isteyecek kadar rahatsız etmeyeceği bir ekonomi modeline ne dersiniz?

Ver mehteri.😃😃🤣🤣

Sizinle şu anda yapıyor yapmıyor diye tartışacak değilim. Başka köşede hüzünlenebilirsin.
Sen koyun musun kardeşim, Telefon yükseltme, araba alma, motor alma, benzin alma, bilgisayar toplama, Yazıcı alma, Toner alma, Nutella alma, Et yeme, Şarj aleti alma, Televizyon alma, buzdolabı alma, sen 2.el den mi topladın bu kadar ürünleri ? geçinip gidiyormuş araba almaya kalkınca ay çok pahallı, bak kanka işine ya uğraşmayın bununla, bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.

Bilmediğimizi kabul edip soruyoruz gene emoji atıyorsunuz hocam ya, kırıldım vallahi.
Gülme emojisini hakaret olarak algılamayın hocam, mesajınız biraz komik o yüzden atmış.

Twitter'ın yeni sahibi olan Elon Musk'ın “mavi tikli hesaplar her ay 8 dolar ücret ödeyecek” kararı Türk siyasetini bile etkilemeye devam ediyor.

İlk olarak Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Elon Musk'ın ücretli mavi tik kararına tepki göstermiş olduğu bir TikTok videosu yayınlamıştı.

İkinci olarak ise Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elon Musk'a 8 dolarlık ücretinde yerel fiyatlandırmaya gitmesi için bir istekte bulunacağını açıkladı.

*8 dolar gibi düşük ücretlerin bizi yerel fiyatlandırma isteyecek kadar rahatsız etmeyeceği bir ekonomi modeline ne dersiniz?

Ya galiba ben ak Parti'ye vereceğim.
İyinin kötüsü.

Bilmediğimizi kabul edip soruyoruz gene emoji atıyorsunuz hocam ya, kırıldım vallahi.
Çok takılma emojilere.
Dediğim gibi oyun içi fiyatlar dolar veya euro üzerinden değerlendiriliyor artık, önceden de böyleydi ama fiyatlar bu kadar korkunç değildi.

Geri
Yukarı