Discord Nitro'lu hesabıma giremiyorum

bay lokum

Centipat
Daha fazla  
Discord'da geçen sene beleş Nitro aldım. E-postayı değişirken yanlış e-posta yazmışım bu yüzden hesaba giremiyorum ve Nitro 1 yıldır devam ediyor görünüyor. Nitro'yu hesaba girmeden iptal etme şansım var mı veya hesaba girmeyi başarabilirsem haciz gelir mi?

Desteğe yazın. Yanlış e-posta yazıldı diye. Sizden bir ton kanıt isteyecekler hesabın sizin olup olmadığına dair, belki bir şekilde hesaba girebilirsiniz. Nitro 1 yıldır devam ediyor, eğer kredi kartı girdiyseniz ve kart sizin ise para çekmiştir ama bunu fark edersiniz diye düşünüyorum. Fakat sahte veya çalıntı kart yöntemi ile o nitroyu aldıysanız (geçen senenin modası olan) başkasının kartından para çekip durmuş demektir ve o kişi herhangi bir eylemde bulunursa sorun teşkil edebilir.

Desteğe yazın. Yanlış e-posta yazıldı diye. Sizden bir ton kanıt isteyecekler hesabın sizin olup olmadığına dair, belki bir şekilde hesaba girebilirsiniz. Nitro 1 yıldır devam ediyor, eğer kredi kartı girdiyseniz ve kart sizin ise para çekmiştir ama bunu fark edersiniz diye düşünüyorum. Fakat sahte veya çalıntı kart yöntemi ile o Nitro'yu aldıysanız (geçen senenin modası olan) başkasının kartından para çekip durmuş demektir ve o kişi herhangi bir eylemde bulunursa sorun teşkil edebilir.

Desteğe birçok kanıt attım her şeyi açıkladım 1 cevap verdiler hesaba erşiminiz var mı diye. O günden beridir cevap vermiyorlar. Yeni talep oluşturdum hala cevap yok.

Geri
Yukarı