Discord "Ödeme yöntemi onaylanamıyor" hatası

Deliable

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. SteelSeries GG'nin başlattığı ücretsiz Nitro kampanyasından ücretsiz Nitro alıyorum. Hesabım yeni, hiç Nitro almamış, kart bilgilerim doğru, adres bilgilerim doğru, kartımda 10,80 TL var. Tosla kart kullanıyorum. Ödemeyi yapıp 3D Secure kodunu girdikten sonra beni bir önceki sayfaya atıyor. Bir geri daha gidince "Ödeme yöntemi onaylanamıyor" hatası alıyorum.

Merhaba. SteelSeries GG'nin başlattığı ücretsiz Nitro kampanyasından ücretsiz Nitro alıyorum. Hesabım yeni, hiç Nitro almamış, kart bilgilerim doğru, adres bilgilerim doğru, kartımda 10,80 TL var. Tosla kart kullanıyorum. Ödemeyi yapıp 3D Secure kodunu girdikten sonra beni bir önceki sayfaya atıyor. Bir geri daha gidince "Ödeme yöntemi onaylanamıyor" hatası alıyorum.
Tosla, ininal gibi kartları sistem geçersiz kılıyor. Papara ile denemenizi tavsiye ederim.

Tarayıcıdan mı deniyorsunuz uygulamadan mı?
Tarayıcı üzerinden deniyorum. Uygulamadan olmuyor zaten, SteelSeries GG link veriyor.
Başka bir kart ile almayı deneyin veya kartın içine para yükleyin en az 15 TL olsun.
Tosla'dan başka bir karta atabilsem yapacağım ancak şu an mümkün değil. Discord 10,80 TL çekmeye çalışıyor, neden 15 TL olmalı ki?

Geri
Yukarı