Rehber Discord otomatik DM silme nasıl yapılır?

254182

Hectopat
Merhaba, forumda güncel versiyonunu bulamadım. Sonra kendim güncel versiyonunu araştırıp buldum. Önce tarayıcınızda Discord hesabınızı açıp silmek istediğiniz sohbeti açın ardından F12'ye basın. Console kısmına girerek alttaki kodu yapıştırın. Çıkan ekran da ise tüm boşluklarda Auto seçeneğine tıklayın. Sonrasında ise başlatıp tamam dedikten sonra tüm mesajların otomatik olarak silindiğini görebilirsiniz.
1625672952532.png

KOD: lian/Discord DM Delete at main · AnilG22/lian

Son düzenleme:
Merhaba, forumda güncel versiyonunu bulamadım. Sonra kendim güncel versiyonunu araştırıp buldum. Önce tarayıcınızda Discord hesabınızı açıp silmek istediğiniz sohbeti açın ardından F12'ye basın. Console kısmına girerek alttaki kodu yapıştırın. Çıkan ekran da ise tüm boşluklarda Auto seçeneğine tıklayın. Sonrasında ise başlatıp tamam dedikten sonra tüm mesajların otomatik olarak silindiğini görebilirsiniz.Eki Görüntüle 1812329

Kod nerede?

Merhaba, forumda güncel versiyonunu bulamadım. Sonra kendim güncel versiyonunu araştırıp buldum. Önce tarayıcınızda Discord hesabınızı açıp silmek istediğiniz sohbeti açın ardından F12'ye basın. Console kısmına girerek alttaki kodu yapıştırın. Çıkan ekran da ise tüm boşluklarda Auto seçeneğine tıklayın. Sonrasında ise başlatıp tamam dedikten sonra tüm mesajların otomatik olarak silindiğini görebilirsiniz.Eki Görüntüle 1812329
Kod:

Nereden indiriyoruz, hesap çalınabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden indiriyoruz, hesap çalınabilir mi?

JavaScript kodu olduğu için hesabınızı çalsa bile en fazla çalacağı şey sizin giriş tokeniniz yani cookieniz olacaktır. Mesajlarını silmek istediğiniz kişinin/kanalın işlemi bittiği zaman Discord'u kapa aç yapıp, şifrenizi değiştirdiğiniz zaman giriş tokeniniz değişecek, eski tokene sahip olan kişiler giriş yapamayacaktır. Paranoyaklık durumunuz var ise bu yöntemi yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı