Discord owo bot nasıl kullanılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam o envanter ve saldırı komutları karışık ama cliam 2 veriyor para 0 olursa 2x0 = 0 diye CF... 2 katına oynarsın money ne kadar paran var.
Eğlenceli fakat kitlesi dolandırıcı işte hatırladığım komutlar şunlardı owo claim gibi komutlar var hayvanların ne işe yaradığını bende bilmiyorum galiba owo Coin'in katlayıcısını arttırıyor veya birilerine saldırabiliyorsunuz.

Eğlenceli fakat kitlesi dolandırıcı işte hatırladığım komutlar şunlardı owo claim gibi komutlar var hayvanların ne işe yaradığını bende bilmiyorum galiba owo Coin'in katlayıcısını arttırıyor veya birilerine saldırabiliyorsunuz.

Hayvanlar da aslında bir tür oyun gibi, farklı bir oyun. Kendin gelişip hayvan biriktirip Online adamlarla fight atıyorsun. Hayvanlara eşya atayabiliyorsun.
Bir de hayvanların seviyesi var benim bildiğim bunlar.

Owo help yazarsanız komutlar çıkar,ayrıca.
Owo CF yazıp miktar koyarsanız şansınıza bağlı ya kaybedersiniz ya da koyduğunuz paranın iki katı size gelir.

Owo da cyphta kodu geldi 5 kere yazmam istedi ama ben yazıyorum owo kabıl etmiyor ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olur musunuz?

Owo help yazarak bilgi bulabilirisiniz. Ama bu bot diğer ekonomi botlarının yanında sönük kalıyor. Başka bir şey denemelisin. Örneğin yazmasını hala öğrenemediğim unbalieva Bot'u kullanabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı