Discord PC açıldığında açılmıyor

Talha Bakann

Hectopat
Discord'u aktif kullanmadığım dönemde görev yöneticisinden açılmasını engellemiştim. Şu an aktif kullanıyorum ve yeniden açmak istiyorum ama görev yöneticisinde Discord yok. Bakşa bir yolu var mı tekrar açmamın?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-05-16 212259.png
    Ekran görüntüsü 2021-05-16 212259.png
    37,1 KB · Görüntüleme: 38
Discord'u aktif kullanmadığım dönemde görev yöneticisinden açılmasını engellemiştim. Şu an aktif kullanıyorum ve yeniden açmak istiyorum ama görev yöneticisinde Discord yok. Bakşa bir yolu var mı tekrar açmamın?

Discord'u aç, ayarlara gir başlangıç'a gel başlangıçta açılı aktif et. Açıksa kapatıp aktif et. Sonra yeniden başlatıp dene.

Hayır bunu denersen bile olmaz bende açık ve olmuyor çünkü görev yöneticisi üzerinden başlangıç kısmına gelip "Update" uygulamasını devre dışı bıraktım oda devre dışı bıraktı muhtemelen çalışmaz.

Hayır bunu denersen bile olmaz bende açık ve olmuyor çünkü görev yöneticisi üzerinden başlangıç kısmına gelip "Update" uygulamasını devre dışı bıraktım oda devre dışı bıraktı muhtemelen çalışmaz.
Bazen oluyor hocam. Ben "Update" uygulamasını devre dışı bırakmıştım fakat hala açılmaya devam ediyordu. Ben de burdan çözdüm.

Geri
Yukarı