Discord plugin kullananı şikayet etmek

518385

Hectopat
Discord'da birisi ekran görüntüsü atmış ve ekran görüntüsünde Discord'da olmayan özellikler mevcut. Ben bunu nereye nasıl şikayet edebilirim? Şikayet edersem ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Temamı mı? Dalga geçiyorsun herhalde. Adam yayın açıp gizli kanalları okudu.
Tamam et o zaman. Ne yaptığını söylemezsen nereden bilelim?

Nasıl yani? Ne gibi özellikler?

Yayın açıp kanalları okuyorlar internete baktım bir şey bulamadım.

Tamam et o zaman. Ne yaptığını söylemezsen nereden bilelim?

Buraya nasıl yapılacağını öğrenmek için açtım. Başlıkta ne yapmış olduğu yazıyor. Konulara nasıl cevap yazman gerektiğini öğrenmelisin bence😁.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yayın açıp kanalları okuyorlar internete baktım bir şey bulamadım.

Buraya nasıl yapılacağını öğrenmek için açtım. Başlıkta ne yapmış olduğu yazıyor. Konulara nasıl cevap yazman gerektiğini öğrenmelisin bence😁.
Okuma Yazma bildiğinden emin misin? Discord'da olmayan özellikler demişsin, Bu Tema da olabilir. Gizli Kanalları okuma da olabilir.

Discord'daki pluginler yasal değil bu doğru ama kullanan çok kişi var en çok kullanılanlarda messagelogger ve temalar daha da ayrıntıya gidersen IP'yi gösteren pluginlerde kadar var.
Asıl konuya gelecek olursak Discord'un destek ekibine ulaşıp bunu bildirebilirsin.

Discord'da birisi ekran görüntüsü atmış ve ekran görüntüsünde Discord'da olmayan özellikler mevcut. Ben bunu nereye nasıl şikayet edebilirim? Şikayet edersem ne olur?
Şunu soracağım, plugin kullanmaları insanların neyine batıyor? İnsanlar pluginsiz, özelliksiz Discord mu kullansın?

Geri
Yukarı