Discord.py kodları nedir?

HukJRr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben discord.py ile Discord botu kodluyorum fakat bir takım şeyleri anlamadım belki Python'da yeni olduğum içindir bilmiyorum gerçi OOP'yi pek kafama oturtamadım o yüzden olabilir bu yüzden size bir sorum olacak değerli abilerim, kardeşlerim.

Async def dm_yolla(ctx, member: Discord. Member, *, content):
Channel = await member.create_dm()
Await channel. Send(content)
Print("mesaj yollandı")

Ben burada * parametresi ne işe yarıyor ve dahası bu kod ne söylüyor, çalışma yapısı nasıl anlamadım, anlatırsanız çok sevineceğim iki saat kafa yoruyorum anlamıyorum araştırıyorum anlamıyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben discord.py ile Discord botu kodluyorum fakat bir takım şeyleri anlamadım belki Python'da yeni olduğum içindir bilmiyorum gerçi OOP'yi pek kafama oturtamadım o yüzden olabilir bu yüzden size bir sorum olacak değerli abilerim, kardeşlerim.

Async def dm_yolla(ctx, member: Discord. Member, *, content):
Channel = await member.create_dm()
Await channel. Send(content)
Print("mesaj yollandı")

Ben burada * parametresi ne işe yarıyor ve dahası bu kod ne söylüyor, çalışma yapısı nasıl anlamadım, anlatırsanız çok sevineceğim iki saat kafa yoruyorum anlamıyorum araştırıyorum anlamıyorum. Teşekkürler.

Hocam sanırım birine mesaj yollamak için.

Sonrada mesaj yollandı çıktısı gönderiyor.

Hocam sanırım birine mesaj yollamak için.

Sonrada mesaj yollandı çıktısı gönderiyor.
Hocam ben kodu internetten buldum mesaj yollandı çıktısını ben yazdım fakat anlamadığım kısım dm_yolla fonksiyonunun içindeki * işareti ne işe yarıyor onu anlamadım nasıl çalışıyor fikrin var mı

Geri
Yukarı