Discord satın alımı geçersiz olmasına rağmen Nitro geldi

efe.zm

Hectopat
Daha fazla  
Discord Nitro satın aldım 1 yıllık ama teklif gelmişti bedava diye. 18TL çekti. 1 yıllık aldım. Ödeme geçersiz gözüküyor ama karttan para çekti. Banka kartı ödemelerde gözükmüyor, abonelikte gözükmüyor. Kartı nasıl silebilirim otomatik çekmemesi için?

Discord Nitro satın aldım 1 yıllık ama teklif gelmişti bedava diye. 18TL çekti. 1 yıllık aldım. Ödeme geçersiz gözüküyor ama karttan para çekti. Banka kartı ödemelerde gözükmüyor, abonelikte gözükmüyor. Kartı nasıl silebilirim otomatik çekmemesi için?
Faturalandırma kısmında en üstte kartın gözükmesi lazım para çekmesi için. Gözükmüyorsa para çekemez.

Ayarlar > Faturalandırma kısmından kartı silebilirsin ama hata verirse, silmezse, abonelik var falan derse Nitro kısmında abonelik gözükmediğine emin ol. Herhangi bir şey varsa "İptal Et" de. Sonra tekrar dene.

Ayarlar > Faturalandırma kısmından kartı silebilirsin ama hata verirse, silmezse, abonelik var falan derse Nitro kısmında abonelik gözükmediğine emin ol. Herhangi bir şey varsa "İptal Et" de. Sonra tekrar dene.

Faturalandırma kısmında hiçbir şey yok abonelik de gözükmüyor satın alırken geçerli ödeme yöntemi ekleyin demişti en sonnunda karttan çekti ama Nitro yokmuş gibi gözüküyor fakat var kartı da silemiyorum onunla aldıgım için iptal etmem gerek yok abonelik gözükmüyor açık mı buldum acaba :D

1686848343319.png

Faturalandırma kısmında en üstte kartın gözükmesi lazım para çekmesi için. Gözükmüyorsa para çekemez.

Kart gözüküyor ama o kartı silemiyorum o kart ile satın aldıgım için diğer arkadaşa da dediğim gibi faturalandırmada geçersiz olarak gözüküyor ama para çekti kartta şu an para yok 20TL vardı garip bir şey oldu Discord'da anlamadım ben de yani geçersiz ödeme şekli hatası verip ödeme yaptı nitrom var ama faturalandırma da abonelikte gözükmüyor

Geri
Yukarı