Discord sesli sohbette Sönmez yüzünden mahkemeye verilir mi?

Hocam küfürler ağır mıydı? Ağırsa mahkemeye verebilirsin. Aileni tehdit ederse falan.

Ana bacı kaydı ama ses kayıtları yok. Ailem 60 70 yaşında insanlar neyini tehdir edecek :)
İnsanlar neden bu kadar saftirik anlamıyorum ya altarafı sana birisi küfür etmiş, ne olabilir gidip bunlamı uğraşacaksın sal geç sanal dünya burası, o ediyorsa sende et geç.

Küfür etsin ama ana bacı kayamaz.

Elinizde kanıt yok, üstüne sadece sönmez kaydı açmış. Efekti size hakaret etmek için açmamış olabilir, altı üstü Soundpad efekti açmış.

Böyle şeyleri takmayın, engelleyin geçin. Ek olarak insanlar önüne gelen herkesi dava edebileceğini sanıyor, çocuk işleri değil bunlar. Davacı filmini öneririm.

Elinizde kanıt yok, üstüne sadece sönmez kaydı açmış. Efekti size hakaret etmek için açmamış olabilir, altı üstü Soundpad efekti açmış.

Böyle şeyleri takmayın, engelleyin geçin. Ek olarak insanlar önüne gelen herkesi dava edebileceğini sanıyor, çocuk işleri değil bunlar. Davacı filmini öneririm.

Yani önceden birçok hakaret davam oldu herkesi dava ediyorum genelde küfür eden. Ama bu ses olduğu için sordum kanıt yokken olur mu diye.

Ses kaydı yoksa hiç bişey olmaz. Evet discord ses kaydı alıyor ancak bunu discorddan direk eliniz kolunuzu sallıyarak alamazsınız. Alsanızda hiç bi işe yaramaz. Boşuna vakit kaybı olacak

Geri
Yukarı