Discord silinmiyor

bülentbey

Centipat
Daha fazla  
Bugün Discord'u açmak istediğimde açılmadı. Basıyorum, hiçbir tepki vermiyor. Bilgisayarı kapatıp açayım dedim, o da işe yaramadı. En son silip yükleyeyim dedim, program ekle veya kaldırdan silmeye çalıştım ama silinmedi. Hiçbir tepki vermiyor. Silinmiyor. Görev Yöneticisi'nden de baktım Discord falan açık değil. Tarayıcıdan Discord'a girebiliyorum.

Revo Uninstaller ile silmeyi deneyebilirsiniz.

Bugün Discord'u açmak istediğimde açılmadı. Basıyorum, hiçbir tepki vermiyor. Bilgisayarı kapatıp açayım dedim, o da işe yaramadı. En son silip yükleyeyim dedim, program ekle veya kaldırdan silmeye çalıştım ama silinmedi. Hiçbir tepki vermiyor. Silinmiyor. Görev Yöneticisi'nden de baktım Discord falan açık değil. Tarayıcıdan Discord'a girebiliyorum.

Discord Setup'la açmayı dener misin? Eksik bir şey yüklemiş olabilir.

Windows arama çubuğuna %appdata% yazıp aratın oradan Discord klasörünü bulun ve klasörü kalıcı olarak silmeyi deneyin kalıcı olarak silmek için Shift+del kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

Arkadaşlar Discord'u silmeyi başardım ama yüklemeye çalıştığımda bu hatayı veriyor sebebi ne?

1674909111475.png

Geri
Yukarı