Discord siyah ekran hatası

ibrahiimw

Attopat
Daha fazla  
Discord arka planda çalışırken sürekli olarak bunu yapıyor. Sorunu çözmek için çıkıp girmem gerekiyor. Bu problemi nasıl ortadan kaldırabilirim? Yaşayan birisi varsa yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• dcgg.PNG
    dcgg.PNG
    134,7 KB · Görüntüleme: 27
İnternet bağlantınızla alakalı bir tutarsızlık meydana geliyor olabilir anlık olarak, veya Ethernet kablosu yerinden oynuyor olabilir. Önce bu durumu kontrol eder misiniz?

Hocam bu oldugu zaman görev çubugundan Discord'a tıklıyorum, Discord gidiyor masaüstüne dönüyorum. Tekrar tıklıyorum ve Discord ekrana geldiğinde normal hale geliyor. Yani internetten vs. oldugunu düşünmüyorum.

Hocam bu oldugu zaman görev çubugundan Discord'a tıklıyorum Discord gidiyor masaütüne dönüyorum tekrar tıklıyorum ve Discord ekrana geldiğinde normal hale geliyor yani internetten vs. oldugunu düşünmüyorum.

Aynısını bende yaşıyorum tıklayınca geliyor bende de. Bazen oluyor bazen olmuyor.

Yaşanan bu sorun internet akışındaki takılmalardan meydana geliyor. Görev Yöneticisi'ni açınız Discord'u bulup görevini sonlandırın ve tekrar çalıştırın. Tavsiye olarak web Discord önerilir.

Geri
Yukarı