Çözüldü Discord, Spotify'dan dinlenen şarkının bağlantısını kesiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
Afyonkarahisar
Selam!

Discord üzerinde arkadaşla Spotify'dan şarkı dinliyoruz, şarkı zaman fark etmiyor bende kesiliyor onda kesilmiyor. Kesiliyor dediğim ise şarkıya katılıyorum 30-40 saniye sonra aniden şarkı kapanıyor tekrar 'Katıl' butonuna tıklamam gerekiyor. Bunun bir çözümü var mı?

Seslide değiliz bu arada.

Çözüm
Selam!

Discord üzerinde arkadaşla Spotify'dan şarkı dinliyoruz, şarkı zaman fark etmiyor bende kesiliyor onda kesilmiyor. Kesiliyor dediğim ise şarkıya katılıyorum 30-40 saniye sonra aniden şarkı kapanıyor tekrar 'Katıl' butonuna tıklamam gerekiyor. Bunun bir çözümü var mı?

Ayarlardan Spotify bağlantınız yoksa bağlayın, eğer varsa da bağlantıyı kesip yeniden bağlayın. Sonra da Discorddayken CTRL + R tuşlarına aynı anda basın. Bu sayede Discord Clientiniz yenilenecektir. O sırada tekrar deneyin.

Ve ayrıca Spotify Premium var mı hesabınız da?
Selam!

Discord üzerinde arkadaşla Spotify'dan şarkı dinliyoruz, şarkı zaman fark etmiyor bende kesiliyor onda kesilmiyor. Kesiliyor dediğim ise şarkıya katılıyorum 30-40 saniye sonra aniden şarkı kapanıyor tekrar 'katıl' butonuna tıklamam gerekiyor. Bunun bir çözümü var mı?

Spotify'inizi silip yükleyin sorun çözülmez ise Discord'unuzu silip yükleyin.

Selam!

Ayarlardan Spotify bağlantınız yoksa bağlayın, eğer varsa da bağlantıyı kesip yeniden bağlayın. Sonra da Discorddayken CTRL + R tuşlarına aynı anda basın. Bu sayede Discord Clientiniz yenilenecektir. O sırada tekrar deneyin.

Çözüm
Ayarlardan Spotify bağlantınız yoksa bağlayın, eğer varsa da bağlantıyı kesip yeniden bağlayın. Sonra da Discord'dayken CTRL + R tuşlarına aynı anda basın. Bu sayede Discord Client'iniz yenilenecektir. O sırada tekrar deneyin.

Sorun çözüldü, teşekkürler. Evet Premium mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı