Discord sunucu hacklendi mesajı

Sonuçta bot. Yönetici siz misiniz? Başka yönetici arkadaşınız var mı? Çok büyük ihtimal biri şaka yapmış. Ve bunu komik sanmış. Lütfen eğer yapanı bulursanız espri anlayışını biraz daha geliştirmesini söyleyin.

@RainbowwOnSky Evet bunu mutlaka belirtin. Bakın arkadaşımız rahatsız olmuş. Espri yapan arkadaşınız kendini bu arkadaşımızın istediği gibi düzene soksun.

@RainbowwOnSky evet bunu mutlaka belirtin. Bakın arkadaşımız rahatsız olmuş. Espri yapan arkadaşınız kendini bu arkadaşımızın istediği gibi düzene soksun.

Tamam ben de pek yetenekli olmayabilirim bu konuda. Ama ben mantıklı ve komik bir şey bulduğumda yapıyorum. Bu arkadaş sanırım beynini kullanmadan bu eylemi gerçekleştirmiş. (!)

Son düzenleme:
Tamam ben de pek yetenekli olmayabilirim bu konuda. Ama ben mantıklı ve komik bir şey bulduğumda yapıyorum. Bu arkadaş sanırım beynini kullanmadan bu eylemi gerçekleştirmiş.

Hocam kusura bakmayın ama sizi ve bizi hiç ilgilendirmiyor. İnsanlar kendi arkadaş gruplarında istedikleri şekilde espri yapabilir. Yapılan şakanın size uymaması ya da sizin gülmemeniz o şakayı, espriyi yapan arkadaşı beyinsiz yapmaz. Bence bu pencereden bakın. Sizin hiç yanında saçmaladığınız arkadaşlarınız yok mu?

Hocam kusura bakmayın ama sizi ve bizi hiç ilgilendirmiyor. İnsanlar kendi arkadaş gruplarında istedikleri şekilde espri yapabilir. Yapılan şakanın size uymaması ya da sizin gülmemeniz o şakayı, espriyi yapan arkadaşı beyinsiz yapmaz. Bence bu pencereden bakın. Sizin hiç yanında saçmaladığınız arkadaşlarınız yok mu?
Seni ilgilendirmiyorsa sen niye buradasın?

Discord gittikçe boş bir hal alıyor. Gelen giden bot yapıp sunucu patlatıyor. Bilinmedik botları atın sunucudan.
Biraz geç kalmışsın ancak yanlış anlamayın biraz fikir yürütürseniz botu benim almadığımı sunucuda hiç bir değerim olmadığını neden bana mesaj attığını sormak istediğim için konu açtığımı anlayabilirsiniz

Biraz geç kalmışsın ancak yanlış anlamayın biraz fikir yürütürseniz botu benim almadığımı sunucuda hiç bir değerim olmadığını neden bana mesaj attığını sormak istediğim için konu açtığımı anlayabilirsiniz
Discord hakkında genel bir fikir koydum ortaya. Sizi içine eklemedim.

Seni ilgilendirmiyorsa sen niye buradasın?

Anladığım kadarıyla yaşı çok küçük bir kardeşsin. Ya da algılama konusunda ciddi problemlerin var. Neyse konuya geçiyorum. Öncelikle tavsiyem okuduğunu yorumlarken kullandığınız tek organınız beyniniz olsun. Yoksa ortaya böyle kendini küçük düşüren bir yorum çıkıyor.

Eğer okuduğunu anlasaydın yazdığım yazıda mevcut konunun değil, senin arkadaş ortamında olan muhabbetin ve esprilerin bizi ilgilendirmediğini yazdım. Aslında biraz senin arkadaş ortamını korumuştum.

Sana tavsiyem gerçek hayatında bu şekilde davranışlarda bulunma yoksa seni çok üzerler.

Geri
Yukarı