Discord sunucu kurarken bir kitleye ihtiyaç var mıdır?

InQueS

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncellikle merhaba ben bir Discord sunucusu açmak istiyorum fakat hiçbir şekilde bir ekibim yok ama Discord hakkında çok şey biliyorum sizce başlangıçta bir kitleye ihtiyaç var mıdır?
Ha bu arada arkadaşlarımda yok yani Discord kullan bir arkadaşım. Cevap verirseniz sevinirim. Görüşürüz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sunucuyu 1000+ üye yapmak için mutlaka bir arkadaşınızın olması gerek. Ben hayatsızım sürekli aktif olup sunucuyu kasarım diyorsan orası ayrı.

Sunucuyu 1000+ üye yapmak için mutlaka bir arkadaşınızın olması gerek. Ben hayatsızım sürekli aktif olup sunucuyu kasarım diyorsan orası ayrı.
Yapılır yapılmasına ama şöyle bir korkum var insanlar 1 üyeye sahip bir sunucuya neden girsinki değilmi ?

Discord sunucuları birinin veya bir kurumun fan kitlesinden oluşmadığı sürece artık değer görmüyor. Çoğu da ilgi bekleyen ergen kızlardan ve onların peşinde koşan, sesli odada sesini kalınlaştıran ergenlerden oluşuyor. Böyle bir kitleye hitap etmek isterseniz kolayca çevrenizdekileri davet ederek bir yer oluşturmaya çalışabilirsiniz fakat dediğiniz gibi gelen pek olmayacaktır. Gelseler bile girdikleri gibi sessize alacak, birkaç gün kendilerini pohpohladıktan sonra sunucuyu boş vereceklerdir. Güzel bir konsept bulmanız lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı