Discord sunucudan yasaklandıktan sonra yasak kalkması için ne yapılmalı?

hukumdarbnm

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Ağustos 2021 tarihinde Discord'taki bir botun destek sunucusuna girmiştim ve moderatör ya da yönetici olmayan bir üye yaşımı merak etmişti. Yaşımı yazdım ama yöneticilerden biri fark edince 1 yaş farkla o sunucudan yasaklandım. Artık o sunucudaki yaş gereksinimini karşılıyorum fakat ban sebebiyle yöneticilerle iletişime geçemediğimden yasağımın kalkmasını isteyemiyorum. Yan hesapla girebiliyorum ve ana hesaptan yöneticilerin ikisinden birisine mesaj atabilmek için arkadaşlık isteği attım ama ne onaylandı ne de reddedildi yani işe yaramadı. Ana hesaptaki yasağımın kalkması için şimdi ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Ağustos 2021 tarihinde Discord'taki bir botun destek sunucusuna girmiştim ve moderatör ya da yönetici olmayan bir üye yaşımı merak etmişti. Yaşımı yazdım ama yöneticilerden biri fark edince 1 yaş farkla o sunucudan yasaklandım. Artık o sunucudaki yaş gereksinimini karşılıyorum fakat ban sebebiyle yöneticilerle iletişime geçemediğimden yasağımın kalkmasını isteyemiyorum. Yan hesapla girebiliyorum ve ana hesaptan yöneticilerin ikisinden birisine mesaj atabilmek için arkadaşlık isteği attım ama ne onaylandı ne de reddedildi yani işe yaramadı. Ana hesaptaki yasağımın kalkması için şimdi ne yapacağım?
Yan hesabınızdan sunucuya yazın.

VPN açıp girmeyi deneyebilirsin yan hesapla. Onun dışında ban snowflake üzerinden olduğu için bypasslanamıyor.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Dediğim gibi zaten yan hesapla girebiliyorum. Yan hesaptan yöneticilere yazarsam yan hesap diye ban yiyebilme ihtimalim var. Dolayısıyla yan hesaptan artık devam edeceğim ve ana hesabımı gelecekte duruma göre kapatmayı düşünüyorum çünkü telefon numara doğrulamasına tetiklendim ama sanal telefon numarası işe yaradı ve hesabı kullanabiliyorum. Ancak telefon numarasını kaldırınca telefon numara doğrulaması kalkmadığından tekrar telefon numara doğrulamasına tetikleniyor.

Bir yan hesap daha açıp yazmayı deneyin. Onu da banlarlarsa kaybedeceğiniz bir şey olmaz. Bu arada sormamda sakınca yoksa hangi botun destek sunucusu?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı