Discord sunucusu nasıl büyütülür?

ahmettarikakcy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben uzun zamandır bir Minecraft 2B2T oyuncusuyum ve 2B2T'nin Türkiye'de çok az ilgi gördüğünü fark ettim. Adal sayesinde biraz büyümüştü fakat yine insanların ilgisini kaybetti. Bende tekrar bu topluluğu canlandırmak için 2B2T Türkiye sunucusu açtım fakat şu an 0 kişi var ve hiç arkadaşım olmadığı için (olsa bile 2B2T bilen Türk bulmak çok zor, internette bile) hiç kimse çağıramıyorum. Sunucuyu nasıl büyütebilirim?

Ne yaparsan yap bu içerik fazla yükselmez çünkü sıra beklemesini geçtim hep hile olduğundan durmadan öldüğün için hiç zevk vermez.

Kanka başta biraz çevrimdışı insan çek hiç olmadı aktif gözüksün millete invite attığında 200kişi falan gözüksün bunu da internete join4join kullanımı yaz direk karşına YouTube'da videolar gelir oradan videolara bak anlarsın biraz üye çekersin oradan fakat oradaki üyeler fazla aktif olmuyor.

Ne yaparsan yap bu içerik fazla yükselmez çünkü sıra beklemesini geçtim hep hile olduğundan durmadan öldüğün için hiç zevk vermez.

2B2t oynayan herkes hile kullanıyor zaten hile kullanan insqanlar gelecek ve zaten 2B2t oynamak istiyorsan sıra beklemek zorundasın ve daha öncesinde gördüğüme göre sıra bekleyip oynayan türklerde var. Zaten prio alarak sırayı geçebiliyorsun. Madem 2B2t bilginiz yoksa lütfen böyle konulara mesaj yazmayınız. Zaten 2B2t oynayan ve bir Discord sunucusuna girmek isteyen biri neden 2B2t yi hilesiz oynasın ki? Herkes hileli oynuyor da türkler hileli oynayamıyor mu?

2b2t nin mantığı zaten hilenin serbest olması. ayrıca şunu söyleyeyim 2b2t de combat ve savaşla ilgili hileler yasak. eşya bulmayla ilgili hileler de yasak yani hileler bir oyuncuyu daha kolay öldürmeni sağlamıyor.

Yani hileler sayesinde istediğini saniyeler içinde öldüremezsin.

Son düzenleme:
2B2t oynayan herkes hile kullanıyor zaten hile kullanan insqanlar gelecek ve zaten 2B2t oynamak istiyorsan sıra beklemek zorundasın ve daha öncesinde gördüğüme göre sıra bekleyip oynayan türklerde var. Zaten prio alarak sırayı geçebiliyorsun. Madem 2B2t bilginiz yoksa lütfen böyle konulara mesaj yazmayınız. Zaten 2B2t oynayan ve bir Discord sunucusuna girmek isteyen biri neden 2B2t yi hilesiz oynasın ki? Herkes hileli oynuyor da türkler hileli oynayamıyor mu?

2B2tnin mantığı zaten hilenin serbest olması. Ayrıca şunu söyleyeyim 2B2t de combat ve savaşla ilgili hileler yasak. Eşya bulmayla ilgili hileler de yasak yani hileler bir oyuncuyu daha kolay öldürmeni sağlamıyor.

Yani hileler sayesinde istediğini saniyeler içinde öldüremezsin.

Ben hilesiz bir şekilde oynamaktan bahsetmedimki hileyi kullan ama unutma etrafındaki herkes te hile kullanıyor yok 2B2t bilgin yoksa konuşma falan diye atar yapıp birbirimizi üzmeyelim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı