Discord sunucusundan çıktığım için hack yer miyim?

zMiltrex

Centipat
Daha fazla  
Discord sunucusundan çıktığım için hack yer miyim? O sunucuda hack vb. şeyler oluyordu, arkadaşım davet etmişti fakat 1 gün sonra çıktım.
Aşırı değişik bir sunucu idi davet karşılığı DDoS atma programı, hackleme programı veriyorlardı ve öyle bir sunucudan çıkınca hack yer miyim, bir şey olur mu?
Hiçbir linke falan tıklamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord sunucusundan çıktığım için hack yer miyim? O sunucuda hack vb. şeyler oluyordu, arkadaşım davet etmişti fakat 1 gün sonra çıktım.
Aşırı değişik bir sunucu idi davet karşılığı DDoS atma programı, hackleme programı veriyorlardı ve öyle bir sunucudan çıkınca hack yer miyim, bir şey olur mu?
Niye hacklemeye çalışsınlar ki? Sizinle bir sorunları mı vardı?

Kendini hacker sanan çocuklar. Bir şey olmaz korkmayın.

DDoS artık hack sayılmıyor :D internette ücretsiz DDoS siteleri bile var. Hiçbir şey yapamazlar. Hepsi ayyıldız tim üyesidir(!)

Yani neden sunucudan çıktınız diye sizi hacklemeye çalışsınlar ki? 😀

Sunucuda öyle bir söylenti var, ben inanmadım fakat hacklenenler doğruladı demişlerdi...
Olayın aslı yeni yeni meydana çıktı, sunucudan çıkmamaları için yalan söylemişler, hepinizin bilgisi için teşekkür ederim, çok yardımcı oldunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı