Discord telefon doğrulama "invalid Phone number" hatası

Hakan55

Hectopat
Öncelikle merhaba. Bundan 5 6 ay önce Discord hesabım vardı hesabım bir sunucu yönetici ve 1 2 yıllık Discord hesabı idi. Memlekete gitmiştim geri geldim. Hesabım silinmiş. Sonra fark ettim ki hesabım ban yemiş. Hâlbuki trol yapmadım ban sebebinde gözükmüyor neyse asıl konu yeni hesap kurdum. Ama hesabıma telefon ekleyemiyorum. Numaramı giriyorum invalid Phone number hatası ile karşılaşıyorum. Discord'a yazdım ama istediğim cevabı alamadım. Full link attılar olur olmaz demediler bir de size sorayım dedim. Okuyup yardım ederseniz teşekkürler.

Muhtemelen kara liste gibi bir şeydesin. Bir zaman aşımı süresini beklemen gerekiyor olabilir. Bunu anlayabilmek için ne kadar süredir beklediğinizi söyler misiniz? Ayrıca farklı bir numara deneyip hesabı açtıktan sonra telefon numarasını değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Bu sorunun birçok nedeni olabileceğinden destek ekibiyle iletişimde kalın.

Muhtemelen kara liste gibi bir şeydesin. Bir zaman aşımı süresini beklemen gerekiyor olabilir. Bunu anlayabilmek için ne kadar süredir beklediğinizi söyler misiniz? Ayrıca farklı bir numara deneyip hesabı açtıktan sonra telefon numarasını değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Bu sorunun birçok nedeni olabileceğinden destek ekibiyle iletişimde kalın.

Şu anda eski hesap e posta bilgisi ile hesap kurdum. Ancak telefon numaramı girip şifremi unuttum yazıyorum. Eski hesabım gözüküyor Discord iletişim kurmayı denedim. Aynı mesajı kopyala yapıştır yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı