Discord telefon numarası istiyor

Daha fazla  
Discord telefon numarası istemeye başladı birden. Bu arada telefon numarası giriş yerinin yanında 1+ yazıyordu 90+ yazması lazımdı acaba hesabımmı çalındı? Kendi numaramı girincede SMS gelmiyor. Ne yapacağım? Tüm arkadaşlarım oradaydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
discord ben bilerek güvensiz hesaplarda böyle şeyler istiyor. Güvensiz hesaptan kastım benim bir reklam hesabım vardı herkese spam yapıyordum vb. şeyler sonunda benden de telefon numarası istedi diye hatırlıyorum +1 yazan yeri +90 değiştirip telefon noyu 5XX XXX XX XX gibi girmen gerek başında 0 olmadan, bana göre kullandığın hesap çok önemli ise telefon yazabilirsin hem daha güvenli olabilir böylesi 2 faktörlü doğrulama ile birlikte

Taraycını aç masaüstü aktif et(mod) discord.com/app sitesine gir hesabına girerken numara istiycek orda seçme ekranı geliyor. Bilgisayar varsa daha basit yaparsın.

Discord telefon numarası istemeye başladı birden. Bu arada telefon numarası giriş yerinin yanında 1+ yazıyordu 90+ yazması lazımdı acaba hesabımmı çalındı? Kendi numaramı girincede SMS gelmiyor. Ne yapacağım? Tüm arkadaşlarım oradaydı.

1 yazanın üstüne tıkladığında rakam giriliyorsa 90 yapacaksın girilmiyorsa üstüne tıklayıp turkey bulcaksın ondan sonra 0 olmadan numaranı gircen.

Yeni konular

Geri
Yukarı