Discord tokeni çalındı

BartuD

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bu yılın başında hesabım çalındı sandım sonra şifremi filan değiştirdim ama hesabıma giren kişi token üzerinden girdiği için çıkmamış. Şimdi ise hesaptaki mail, telefon numarası ve isim soyismimi ve daha fazlasını bütün olduğum sunucularda paylaşıyor ve küfür ve +18 birçok davranışta bulunuyor. Hesabımın şifresini değiştiremiyorum çünkü telefonum sıfırlandı ve doğrulama uygulaması da beraberinde gitti ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bu yılın başında hesabım çalındı sandım sonra şifremi filan değiştirdim ama hesabıma giren kişi token üzerinden girdiği için çıkmamış. Şimdi ise hesaptaki mail, telefon numarası ve isim soyismimi ve daha fazlasını bütün olduğum sunucularda paylaşıyor ve küfür ve +18 birçok davranışta bulunuyor. Hesabımın şifresini değiştiremiyorum çünkü telefonum sıfırlandı ve doğrulama uygulaması da beraberinde gitti ne yapmalıyım?
Discord desteğe yaz.

Tüm cihazlardan çıkış yapıp, bağlı uygulamalar ve bot yetkileri vs varsa kaldırıp şifre değiştirip iki aşamalı koruma yapmalıydınız daha en başından. BU şekilde ellerindeki token bir işe yaramayacaktır. Tokeni kaptırmanıza da tıkladığınız bir link sebep olmuştur. Dikkatli olmanızı öneririm. Her zaman söylüyorum. Norton gibi hem antivirüs hem de firewall olan bir program kurmak bu gibi şeylerden gerçekten olabildiğince fazla koruyor. Gerisi de kullanıcının ona buna bulduğuna tıklayıp atlamamasına kalıyor. Hesabı şikayet ettirebilirsiniz arkadaşlarınıza.

Geri
Yukarı