Discord üzerinden dava tehditi alıyorum

Mahkeme açsa bile maksimum takipsizlik kararı yersin ve masum olduğun anlaşılırsa karşı tarafa dava açma hakkın doğar.

Aga yaşıtınmış gibi görünüyorlar maksimum 13-14 yaşlarındaki bebeler takma kafaya engelle geç boş işler bakanlığından bir ton insanlar işte.

Adamın tipini biliyorum, yaşı 23 o belli ancak hala olgunlaşamamış.

Ne güzel ülkeyiz öyle.

Ben yanlışta biliyor olabilirim yasa değişmişte olabilir internette öyle duydum ama mesela örnek vermek gerekirse barış reus diye biri var herkesin ifşasını buluyor kaç kere adliyeye gitti hala serbest.

Merhaba, bir topluluk sunucusuna girmiştim Discord üzerinden ve o sunucuda sesli sohbette benden izinsiz fotoğrafımı çektiler ve dalga geçtiler, ben de bu olayların böyle gelişeceğini bilmediğim için SS alamadım, ve biraz hakaret ettim, şimdi kendisi de bana Twitch'de chatteki hakaretlerimden kavgadan dolayı canlı yayınından ailevi sövüp dava açacağını söyledi, ki tecrübesizliğimi bir kenara bırakarak bunu OBS ile kayıt ettim, adama ettiğim küfürlerin çoğu da kime edildiği belirsiz ve kisaltmali küfürler, bunları kanıt olarak sunacaklarmış, benim ise onun benim fotoğrafımı çekip paylaştığını kanıtlayan 1 SS'im var, içerisinde o sunucudan biri bana benim fotoğrafımın çekildiğini ve seste dalga geçildiğini söylüyor. Sizce beni dava edebilir mi, ederse kazanma olasılığım nedir ve Discord'daki sesli konuşmaların logunu olası mahkemede isteyebilir miyim? Adamlar birkaç kişi, paylaşabileceğim tek kanıt aşağıda teşekkürler.

Yok yok, bunlar harbiden davayı çocuk oyuncağı zannediyor. Hiçbir şey olmaz. Dava açsa dahi sonuç çıkmaz. Fotografini çekip dalga geçmek zaten karaktersizliktir farklı şekilde yazardım lakin banlanmak istemiyorum.

Ben yanlışta biliyor olabilirim yasa değişmişte olabilir internette öyle duydum ama mesela örnek vermek gerekirse barış reus diye biri var herkesin ifşasını buluyor kaç kere adliyeye gitti hala serbest.

Adam bana önce evime pazartesi kağıt geleceğini söyledi sonra da 3 - 4 ay sonra gelir dedi XD.

Yok yok, bunlar harbiden davayı çocuk oyuncağı zannediyor. Hiçbir şey olmaz. Dava açsa dahi sonuç çıkmaz. Fotografini çekip dalga geçmek zaten karaktersizliktir farklı şekilde yazardım lakin banlanmak istemiyorum.

Haklısınız hocam da SS alamadım işte o korkutan tek şey.

Adam bana önce evime pazartesi kağıt geleceğini söyledi sonra da 3 - 4 ay sonra gelir dedi xd.

Haklısınız hocam da SS alamadım işte o korkutan tek şey.

Hocam korkutmak için demiş Discord, Telegram bu uygulamalar kolayca IP vermez ikisi de illegal yolların döndüğü bir plaftorm zaten.

Dediğim gibi Discord bu tür olayları ban ile hallediyor en fazla küfür ettiyseniz reportladıysa en kötü 1-2 hafta vs uzaklaştırma yersiniz sonra geri açılır.

Allah Allah neden peki?

Web tarayıcısında incele yaparak mesajlar değiştirilebiliyor. En kötü mesaj ID kopyalarsın ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı