Discord üzerinden hakaret edip TeamViewer ile Windows 32 silmek

Kezura

Hectopat
Bir şahıs Discord üzerinden ailevi değerlerime küfür ediyor ve FiveM adlı oyunda hile açtığımı düşünüp benden teamwiewer istiyor ve sözde CMD ile C'deki hileleri bulabileceğini zannediyor (hile yok bunu yapan sunucu yöneticisi). İlk TeamViewer vermedim zorladı sonunda verdim ve bilgisayarımdaki C' dosyasının içindeki (Windows 32 dahil) CMD'den bir kod yazıp siliyor. Arkadaş hakkında hem adk hemde özel dosyalara erişimden dava açmayı düşünüyoruz ailecek. Nereden bulabiliriz bunun adını, soy adını, IP'sini, ev adresini bir bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şahıs Discord üzerinden ailevi değerlerime küfür ediyor ve FiveM adlı oyunda hile açtığımı düşünüp benden teamwiewer istiyor ve sözde CMD ile C'deki hileleri bulabileceğini zannediyor (hile yok bunu yapan sunucu yöneticisi). İlk TeamViewer vermedim zorladı sonunda verdim ve bilgisayarımdaki C' dosyasının içindeki (Windows 32 dahil) CMD'den bir kod yazıp siliyor. Arkadaş hakkında hem adk hemde özel dosyalara erişimden dava açmayı düşünüyoruz ailecek. Nereden bulabiliriz bunun adını, soy adını, IP'sini, ev adresini bir bilginiz var mı?
Siber suçlara verin hocam onlar bulur :). Çok geçmiş olsun. Benden TeamViewer istediklerinde ben vermiyorum.

• Ekstralar > Günlük dosyalarını aç deyin.

1620252025187.png

• Açılan klasördeki Log dosyasında bağlanan kişinin ID'siz yazmalı.
  • O ID'yi dilekçeye ekleyin. Polis TeamViewer'dan ister ve ve IP hem de MAC adresi bulunur.

Geçmiş olsun beyinsiz embesile. Peşini bırakmayın.

TeamViewer'dan bilgisayar bilgilerine dosyalarıma erişmek mümkün mü?

Recep abinin gösterdiği yerden IP sine bakabilir ve siber suçlara gidebilirsiniz.
Ayriyeten saçma olacak ama SFC /scannow yaparsanız bulduğu bozuk dosyaları onarabilir.

• Ekstralar > günlük dosyalarını aç deyin.

Eki Görüntüle 1009436
  • Açılan klasördeki log dosyasında bağlanan kişinin ID'siz yazmalı.
  • O ID'yi dilekçeye ekleyin. Polis TeamViewer'dan ister ve ve IP hem de Mac adresi bulunur.

Geçmiş olsun beyinsiz embesile. Peşini bırakmayın.

Ağzınıza sağlık hocam.

Geri
Yukarı