Discord üzerinden küfür eden birine dava açılırsa sonuç çıkar mı?

saynei

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar Discord üzerinden tanımadığım ve bende ekli olmayan bir arkadaş çok ağır küfür edip beni engelledi. Bu arkadaşı dava etsem sonuç çıkar mı? Biraz araştırdım millet dalgaya vurmuş her küfüre alınmayın diye fakat bu normal yediğimiz küfürlerden değil.

Merhaba Discord üzerinden tanımadığım ve bende ekli olmayan bir arkadaş çok ağır küfür edip beni engelledi. Bu arkadaşı dava etsem sonuç çıkar mı? Biraz araştırdım millet dalgaya vurmuş her küfüre alınmayın diye fakat bu normal yediğimiz küfürlerden değil.

Hocam takmayın kafaya 13 yaşında çocuğu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Discord üzerinden tanımadığım ve bende ekli olmayan bir arkadaş çok ağır küfür edip beni engelledi. Bu arkadaşı dava etsem sonuç çıkar mı? Biraz araştırdım millet dalgaya vurmuş her küfüre alınmayın diye fakat bu normal yediğimiz küfürlerden değil.

Discord veri tutuyor Discord'a mail atıp o kişinin ettiği küfürleri SS alıp verilerini isteyip dava açabilirsiniz ama Discord'un klasik birine verileri vericeğini sanmıyorum.

Discord veri tutuyor Discord'a mail atıp o kişinin ettiği küfürleri SS alıp verilerini isteyip dava açabilirsiniz ama Discord'un klasik birine veriler vericeğini sanmıyorum.
Ben değil de mahkeme isterse vereceğini düşünüyorum. Yine de şansımı deniyip göreceğim artık.

Evette, gerek yok. Bir sürü masraf. Discord desteğe yaz küfürlerin ss lerini at. Onlar gerekeni yapar. Ayarlardan da sadece arkadaşlarından mesaj alınabilecek şekilde ayarla yeter. Discord gibi platformda bahsettiğin gibi kişilerden çok var, ben her gün sunucularda karşılaşıyorum. Umursamıyorum.

Hiç uğraşılmaya değmez böyle kişilerle hocam. Birine küfür edince kendini komik sanan insanlar bunlar.

Büyük olaylar dışında Discord veri vermiyor diye biliyorum. Verilseydi çoğu grup kapanırdı. İllegal olayların çoğu orada dönüyor sonuçta.

Merhabalar Discord üzerinden tanımadığım ve bende ekli olmayan bir arkadaş çok ağır küfür edip beni engelledi. Bu arkadaşı dava etsem sonuç çıkar mı? Biraz araştırdım millet dalgaya vurmuş her küfüre alınmayın diye fakat bu normal yediğimiz küfürlerden değil.
Uğraştığınıza değmez ki muhtemelen sonuç da alamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı