Oyunlarda küfür eden birine dava açılabilir mi?

Gereksiz olduğunu yazan 20. kişi falansınız sanırım :). Yani 3-4 kere belirtmeme rağmen, sonuç olumlu olduğu sürece uzun sürmesinin bir önemi yok. Lütfen artık "gereksiz" yazmayın. Ortada kötü bir zihniyet varsa bir şeyler yapılmalıdır, yoksa o zihniyet devam eder. Normal küfürler için demiyorum toplumun değer verdiği şeylere rahatça küfür edenler için diyorum. Bunlar önemli şeyler bana göre.

Dava 10 yılda sürse elinden hiçbir şey gelmeyecek. Boşuna duyar kasıp 5 yılda olsa beklerim diye egonuzu tatmin etmeyin :) Riot'un Türkiye'de müdürlüğünün olması hiçbir şey değistirmez. Savcılığa cevap vermeye tenezzül dahi etmiyorlar. Toplumsal değerlere bu kadar düşkünseniz oyunda herkesi muteleyin ve bu işlere fazla kafanizi yormayın manyak olursunuz :D.

Dava 10 yılda sürse elinden hiçbir şey gelmeyecek. Boşuna duyar kasıp 5 yılda olsa beklerim diye egonuzu tatmin etmeyin :) Riot'un Türkiye'de müdürlüğünün olması hiçbir şey değistirmez. Savcılığa cevap vermeye tenezzül dahi etmiyorlar. Toplumsal değerlere bu kadar düşkünseniz oyunda herkesi muteleyin ve bu işlere fazla kafanizi yormayın manyak olursunuz :D.
Kesinlikle karar verdim siz sosyal medyada çok fazla takılıyorsunuz. Algılarınız ve mantık çerçeveniz çok daralmış. Sosyal medyayı Azaltmanızı öneririm. Önce " show yapmayın " şimdi "Duyar" "Ego tatmini" Önyargılı ve yerinde söylenmesi gereken lafları yerinde kullanmıyorsunuz. Benim vereceğim 10 yıla bile takmışsınız. Belli ki siz de o dediğim kişilerden falan olmalısınız. Yoksa bu kadar rahatsız olmamanız lazım.

Yani uğraşan uğraşıyor değip değmeyeceği tartışılır, he tabi çok hafif bile olsa karşılık verdiyseniz sizinde kanunen ondan farkınız kalmıyor ay biri ağır küfür etti demek bahane değil. Ona konuşmanın başında kayıt altına aldığınızı söylemek zorundasınız bu 1. 2. Olarak asla ve asla hakaret içeren sözcükler kullanmamış olmalısınız. 3. Olarak gerçekten bir ceza (para ve benzeri) işlemi uygulanacaksa şahısın bu tacizine telefon numaranı alıp, sen çaresizce onu dinlerken tehditlerine ve küfürlerine devam etmesi gerekiyor.
Bunun sebebi de senin başlattığın onu sinirlendirme veya yok yere kızdırma durumu olmadığından emin olmak, gerçekten o küfürleri haksız yere sana taciz etmek için yaptığını bilmek.

Geri
Yukarı