Discord üzerinden tehdit ediliyorum

Eki Görüntüle 1889828

SMS onay derken hocam Trendyol Yemeksepeti gibi sitelerden numara onaylama olayı bu.

SMS onay derken hocam Trendyol Yemeksepeti gibi sitelerden numara onaylama olayı bu.
senı
paket
ediceö
2 gün evidne
Maks 11 yaş panelci konuşması.

Size de iyi olmuş tanımadığınız kişi için neden telefon numarasını veriyorsunuz?

Merhaba SMS onayı istediyse sen verdiysen geçmiş olsun bazıları "he öyle mi olmuş qaqa" yaz geç demişler ama gelen SMS onayını verdiysen belki senin üzerine (numarana) bazı sitelere kayıt olmuş olabilir ya da hani bazı SMS'ler faturana yansıyor eğer onlardan ise sana büyük miktarda bir faturayla karşılaştırabilir.

Hocam panelci bir velet. Bu tipler gelip size ahkam kesip CC'ci abilerine "abi bu ay Spotify'ı benim karttan almasan olur mu" filan derler. Benim bir arkadaşımın da T.C. kimlik numarasını filan bulmuşlardır bir şey olmadı.

Bunun gibi türemeler çok fazla engelleyin geçin hiçbir şey yapamaz 10TL ye panel alıp millete sallayan 13 yaşındaki veletler asıl sorun bunların ilerde büyüyüp çocuk sahibi olacak olabilmesi umarım düzelirler.
Aldıkları sahte 20 liralık panelin içinde genelde virüs filan olur. Milleti patlattım CC yaptım derken kendileri paket olurlar.

Geri
Yukarı