Discord'da tehdit ediliyorum

Kardeşim geçmiş olsun, 5237 sayılı TCK'nın 136. maddesinde “Verileri Hukuka Aykırı Olarak Verme veya Ele Geçirme” dolayı CİMER'e suç duyurusunda bulundum. Bu saatten sonra istediğin hesabı engelle faydası yok. Savcılık gerekli işlemlerle ilgilenmeye başlamıştır bile. Annen baban uğraşır artık, sende gidip her önüne gelen insanı tehdit etmezsin.

Yaz. @PedroJOSH

Şikayet et diyen arkadaşlar Discord'da ne tür pislikler döndüğünden, denetimin ve yargının bu uygulama içinde ne kadar zayıf olduğundan bir haberler. Discord dışarıya bilgi vermiyor arkadaşlar istediği kadar çemkirsin Discord'da dönen bir olay yüzünden kimse kimseye dava açamaz.

Adresim belli yavrum diyip dalga geçin çıldırsın. Hiçbir şey yapamaz paniklemeyin. Karar size kalmış. İsterseniz bu veletle eğlenin isterseniz direkt engelleyin :D

Merhaba, Dicord'da bir arkadaş 2022 panelinden benim bilgileri falan atmış. Nude at salim diyor. (tabii ki de atmam)
Ne yapabilirim? Tehdit ediyor. Yaşım küçük değil sadece ne yapacağımı bilmiyorum.
Eğer uğraşırım diyorsanız rahatsız edici bı seviyeye ulaştıysa şikayet edin. Discord her geçen gün daha da iğrenç insanlarla doluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı