Discord Üzerinden Yasa Dışı Video Atıldı

unluomer

Hectopat
Daha fazla  
Az önce Discord üzerinden bir şahıs video linkleri attı ben de izlemek için indirdim. Maalesef içinde kötü videolar varmış çocuk tecavüzü vs. gibi ve ben videoları sildim benim bir yasal sorumluluğum var mı? Suç işlemiş oluyor muyum? Para cezası falan mı var yoksa?

İfadeler: acv
Çözüm
Dosyaları bilgisayardan tamamen temizleyin, herhangi bir virüse karşı da sisteminizi taratın. Böyle içerikleri kontrol etmeden indirmemeniz yararınıza olacaktır. Cezai bir işleminiz veya polislik bir durumunuz yok.
Peki polisle bir iletişime geçecek miyim yoksa hiç bir suçum yok mu?

Dosyaları bilgisayardan tamamen temizleyin, herhangi bir virüse karşı da sisteminizi taratın. Böyle içerikleri kontrol etmeden indirmemeniz yararınıza olacaktır. Cezai bir işleminiz veya polislik bir durumunuz yok.

Çözüm
Windows 7 için ücretsiz bir antivirüs programı önerebilir misiniz?

Discord kanalı kime ait? Atanı tanıyor musunuz?
Buraya lütfen ihbarda bulunun. Siz ceza almazsınız ama bunu yapanı da cezasız bırakmamak gerekiyor.

Sabit IP hizmeti satın almadıysanız eğer ISS'nizden, modeminize reset atmanız IP adresinizi değiştirecektir. Ama bu sizin gizleneceğiniz anlamına gelmez, dolayısı ile gerek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…