Discord ve Steam çalınmasına rağmen Kaspersky virüs bulamıyor

YRGNC

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarım virüs kaptı. Discord'umdan steamimden herkese link atıyorlar, şifremi değiştimeme rağmen hala atılıyor. Kaspersky'den tam tarama yapmama rağmen hiçbir şey çıkmıyor ne yapmam lazım?

Arkadaşlar bilgisayarım virüs kaptı. Discord'umdan steamimden herkese link atıyorlar, şifremi değiştimeme rağmen hala atılıyor. Kaspersky'den tam tarama yapmama rağmen hiçbir şey çıkmıyor ne yapmam lazım?
Trojan yemiş olabilirsiniz, bazı konularda Kaspersky yetersiz kalabiliyor o yüzden MBAM indirin ve onunla tarama yapın. %90 bulur.

Format ne saçma şey? Direkt format önermek saçmalık.

Direkt format önermek yanlıştır, ve ceza sebebidir.

MBAM:Free Antivirus 2023 | Download Free Antivirus & Virus Scan | 100% Free & Easy Install
Bulamaz ise Emsisoft Emergency kit malware taraması deneyin.

Remote Access Trojan yemiş olabilirsiniz bunun temiz çözümü formattır.

Formata gerek yok!

MBAM:Free Antivirus 2023 | Download Free Antivirus & Virus Scan | 100% Free & Easy Install
Bulamaz ise Emsisoft emergency kit malware taraması deneyin.

Formata gerek yok!

Hocam öncelikle sakin medeni şekilde konuşun onun dışında Remote Access Trojan yemiş ise bu virüsler kolay şekilde bulunup silinmez öyle. Çoğu antivirüs bunu bulamaz dahi artık devir değiştikçe virüslerde değişiyor.

Eğer sağlama almak istiyorsanız format atıp şifreleri derhal değişmektir.

Format atmak istemiyorum.
Beni dinle o zaman.
1-Kaspersky'ı şu anlık kaldır çünkü MBAM ile Kaspersky aynı anda çalışamaz.
2-MBAM'ı indir:Free Antivirus 2023 | Download Free Antivirus & Virus Scan | 100% Free & Easy Install 14 günlük deneme verecek ve sonra tarama yap. Bulamaz ise tam tarama.https://www.technopat.net/sosyal/konu/malwarebytes-tam-tarama-nasil-yapilir.1257901/
Sonrasında MBAM tekrardan bulamaz ise Emsisoft emergency kit indirip malware taraması yap.
3-MBAM'ı kaldır ve Kaspersky'ı veya farklı istediğin bir AV ürününü yeniden yükle. Tüm hepsi bu kadar.

Trojan yemiş olabilirsiniz, bazı konularda Kaspersky yetersiz kalabiliyor o yüzden MBAM indirin ve onunla tarama yapın. %90 bulur.

Format ne saçma şey? Direkt format önermek saçmalık.

Bulamaz ise Emsisoft emergency kit malware taraması deneyin.

Formata gerek yok!

Hocam bunlar geçirir mi? PC'de Instagram falan da açıktı, oraya da post story atmışlar, kafayı yemek üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öncelikle sakin medeni şekilde konuşun onun dışında remote Access trojan yemiş ise bu virüsler kolay şekilde bulunup silinmez öyle. Çoğu antivirüs bunu bulamaz dahi artık devir değiştikçe virüslerde değişiyor.

Eğer sağlama almak istiyorsanız format atıp şifreleri derhal değişmektir.
Hocam format diyorsunuz direkt bu bir ceza sebebidir, çözüm yolu arayın sonra deyin.

Hocam bunlar geçirir mi? PC'de Instagram falan da açıktı, oraya da post story atmışlar, kafayı yemek üzereyim.
%90 Geçirir bir arkadaşa daha aynısını yaptılar, şimdi hemen MBAM ile virüs taramasına geç derim. Ve virüs şu anda temizlenmediğinden farklı bir cihazdan değiştir şifreleri.

Maalesef yok. :( Ancak yapılacakları size adım adım anlattım Kaspersky'ı denetim masasından kaldırıyorsunuz sonra benim attığım linkten MBAM indiriyorsunuz ve tarama yapıyorsunuz olmaz ise diğer adımları uyguluyorsunuz.

Geri
Yukarı