Discord ve Steam çalınmasına rağmen Kaspersky virüs bulamıyor

YRGNC

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarım virüs kaptı. Discord'umdan steamimden herkese link atıyorlar, şifremi değiştimeme rağmen hala atılıyor. Kaspersky'den tam tarama yapmama rağmen hiçbir şey çıkmıyor ne yapmam lazım?

yine yanlış yere bakıyorsunuz. malware'i bulduğu klasörlerler download klasörü, youtube'a gamer-yunus yazın ısrarla iddialaşıyorsunuz. direkt oyun adına kadar vermemin sebebi bu, indirme sağladığı dosya youtube'da ücretsiz cs2 hilesi dağıtan şizofren bir manyak. konuyu açan arkadaşta bende hile yapayım derken tüm hesapları çaldırmış maalesef.
Adamın videolarını izledikçe deliriyorum buney IAKWBWIWNSUSI

üzücü olan; bende rekabetçi oyunlar oynayan birisi olduğumdan insanların hile hurda emek hırsızlığına tepki göstermek yerine, "dur bende yapayım" demesi. üzerine bir de hileci psikopatların haftalık deli dehşet rakamlar ödediği bir sektörde ücretsiz hile yapabileceğine inanacak kadar saf olmaları. şimdi bir hile yüzünden bulaştırdığı tüm hesaplara elveda deme riski var kaldı ki youtube'daki o şizofrenin verdiği herhangi bir indirme linkine tıklamak cesaret işi gerçekten.
Katılıyorum. Adam niye babasının hayrına hile yapsın. Zaten iki ihtimal var
Biri ün yapmak
Diğeri türlü türlü virüslerle adamı süründürmek.

Ün yapmak isteyenler de %90 ı ban yedirir.
Hani VAC’dan kaçmak kolay da diğer oyunlardan bahsediyorum.

Bunları kullanan insanlar zaten çok küçük yaştaki kişiler oluyor.

üzücü olan; bende rekabetçi oyunlar oynayan birisi olduğumdan insanların hile hurda emek hırsızlığına tepki göstermek yerine, "dur bende yapayım" demesi. üzerine bir de hileci psikopatların haftalık deli dehşet rakamlar ödediği bir sektörde ücretsiz hile yapabileceğine inanacak kadar saf olmaları. şimdi bir hile yüzünden bulaştırdığı tüm hesaplara elveda deme riski var kaldı ki youtube'daki o şizofrenin verdiği herhangi bir indirme linkine tıklamak cesaret işi gerçekten.
Cidden hile yapmış sanırsam, o işlere girişmeyin. Kötü, crackden olduğunu sandım değilmiş. Sağlık olsun artık daha kullanmaz umarım hile. Ancak hileden değil de trojan virüsünden çalındığını düşünüyorum zira Hacktool. o kadar da zararlı bir dosya değil, evet zararlı ancak bir trojan kadar değil. He o Hacktool aracılığıyla da trojan inmiş olabilir.

Ya abi youtube'dan da hile indirmezsin ya. İlginç vallahi.

Bakın formata gerek yok. Antivirüslerin System yetkisi vardır, yani isteseler sistem dosyalarını bile silebilirler o yüzden Defender hariç çoğu Av'yi geçemezler. System yetkisi var adamlarda. Hadi diyelim 1'i yakalayamadı 5'i ile denese 1'i yakalar en azından.

Yakalamıyor hiçbiri öyle virüsler varki VirusTotal'de bile 0 çıkıyor.

Neyse daha fazla yorum yapmayacağım sen kendi bildiğini yap bende benim bildiğimi kendi test ettiğim seyler var vt geçiliyor kople.
Bakın kendi bildiğimi demiyorum insanlar diyor bunu. VT'de bazen farklı AV'ler test edilmiyor vb. VT sadece dosya kalkanı yani analiz ile dosyayı tarar ancak bir AV özellikleri varsa:İlk önce dosya imzalı mı bakar, sonra dosyayı tarar ardından dosya şüpheli ise tehdit laboratuvarına götürür ve 2. bir testten geçirir ardından uygulamanın her adımını Davranış kalkanı ile kontrol eder ve şüpheli bir şey görürse programı engeller. Toplam 4 madde var ancak VT sadece 1 maddeye bakıyor anlamanız gereken bu. AV'ler artık çok gelişti veritabanlarına eklenmeyen virüsleri bile makine öğrenmesi ile engelleyebiliyorlar.

Geri
Yukarı