Discord virüs içeriyor mu?

Bu arkadaşı takmayın. Yaptığı videoların hepsi çalıntı olup, yanlış bilgi içeriyor.

Hocam kesin değil diyor zaten arkadaş yani bende pek spyware olduğunu düşünmüyorum ama içinde "sigaranı SAR" diyen 10TL'ye panel alıp yargı dağıttığını sanan bebelerin olduğu doğru.

Launcher videosu yüzünden Minecraft için Game Pass almıştım iyi ki almışım diyorum çok sağ olsun o konuda.

Launcher videosu kesin değil. Virüs içerdiği net bir şekilde kanıtlanamadı. Sadece bir iddia olmakla beraber ben virüs içermediği düşüncesindeyim. Sosyaldeki bazı arkadaşlar virüssüz olduğuna dair argümanlar sunmuştu.

Launcher videosu kesin değil. Virüs içerdiği net bir şekilde kanıtlanamadı. Sadece bir iddia olmakla beraber ben virüs içermediği düşüncesindeyim. Sosyaldeki bazı arkadaşlar virüssüz olduğuna dair argümanlar sunmuştu.

Vallahi şu an virüs olup olması beni pek ilgilendirmiyor hiç korsan kullanmadım bir uygulamayı kullandığım uygulamaları ya denemek için ya da bitirip parasını ödeyip kütüphanemde 0 saat olarak durmasını istediğim için kullanıp hemen sildim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam, konuda geziyordum. Bu elemanı tekrar görünce yazmak istedim. Bu elemanın videolarını görünce görmezden gelin. Gereksiz biri kendisi. Sadece bunu demek için yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı