Discord VPN olmadan açılmıyor

morinz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar R6 oyununda yaşadığım problem için bilgisayara VPN indirmiştim. Daha sonrasında VPN'i kullanmadığım için kaldırdım bilgisayardan fakat sorunum burada başladı. Discord sunucularında herhangi bir problem olmaması ve arkadaşlarımın bağlanabilmesine rağmen VPN olmadan asla Discord'a giremiyorum. Bunun yanı sıra garip olan bir başka internet kullandığımda, örneğin telefon verim gibi, hiçbir problem olmadan telefondan veya PC'den girebiliyorum. Sorunun nasıl çözüleceği hakkında yardımcı olabilecek var mı? Aşağıya denediğim çözümleri bırakacağım.

Modemi resetlemek
Modemi aç kapa yapmak
Uyumluluk şeklini değiştirmek
Yönetici olarak çalıştırmak
VPN ve Discord'u komple silip yeniden yüklemek.

Firma farketmeksizin Güvenli İnternet açıksa muhtemelen aynı sorunu yasamaya devam edeceksiniz. Güvenli interneti kapatmanız gerekiyor. Sorularınız olursa yardımcı olabilirim.

Çözümün detaylı anlatımı;

Türk Telekom güvenli internet aktif etmiş muhabbeti dönüyor. 444 1 444 arayıp güvenli internet servisini kapatın veya iptal ettirmek istiyorum diye görüşebilirsin.

Firma fark etmeksizin Güvenli İnternet açıksa muhtemelen aynı sorunu yasamaya devam edeceksiniz. Güvenli interneti kapatmanız gerekiyor. Sorularınız olursa yardımcı olabilirim.

Çözümün detaylı anlatımı;

Çok teşekkürler arkadaşlar sorunum güvenli interneti kapatır kapatmaz halloldu.

Geri
Yukarı