Discord VPN olmadan açılmıyor

bosspikachu

Hectopat
Discord'a dün girebiliyordum ama bugün sabahtan beri giremiyorum. Telefon, internet tarayıcısı vs. denedim ama VPN ile girebiliyorum anca, o da işime yaramıyor haliyle.
Böyle kalıyor;

1697496073321.png

Son düzenleyen: Moderatör:
16 Ekim 2023 11:43 Tarihinde Türk telekom kullanıcılarının modemlerinde

Güvenli İnternet Servisi​

aktif edilmiş ve bu yüzden Türkiye'nin her noktasından Discord kesintileri meydana geldi. Müşteri hizmetlerini arayıp Aile güvenliğini kapattırmak istiyorum derseniz, hat sahibi ile konuşup kapattırlar ve Discord'a bağlanabilirsiniz.

16 Ekim 2023 11:43 tarihinde Türk Telekom kullanıcılarının modemlerinde.

güvenli internet servisi​

Aktif edilmiş ve bu yüzden Türkiye'nin her noktasından Discord kesintileri meydana geldi. Müşteri hizmetlerini arayıp aile güvenliğini kapattırmak istiyorum derseniz, hat sahibi ile konuşup kapattırlar ve Discord'a bağlanabilirsiniz.

Bende aktif iken kullanabiliyordum arkadaş ban yemiş de olabilir.

TürkTelekom yüzündenmiş aile profili güvenli hizmet aktif olmuş. Online işlemlere girip devredışı bırakın veya TürkTelekom'u arayıp devredışı bırakmasını söyleyin. Benim sorunum çözüldü bunu yapınca.

Sadece Türk Telekom değil tüm firmalarda yaşanabiliyor bu sorun. Hangi firma olursa olsun Güvenli İnternet açıkken bu sorunu yaşayabilirsiniz. Güvenli interneti kapatın.

Bağlandığım internet şirketin üzerinde olduğu için güvenli internet ayarını değiştiremedim. Bugün kendi kendine açıldı discordum. Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

Geri
Yukarı