Çözüldü Discord "Windows güncel değil, Discord güncelleme almayacak" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cagriyeni

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX550
Ryzen 5 5600
16 ram
256 ssd
Meslek
Öğremci
Merhaba efendim. Bilgisayarımda Windows 10 işletim sistemi yüklü ama Discord'a girdiğmde Windows güncel değil, Discord güncellemesini almayacak diyor. Nasıl çözebilirim?

Çözüm
Merhaba efendim. Bilgisayarımda Windows 10 işletim sistemi yüklü ama Discord'a girdiğmde Windows güncel değil, Discord güncellemesini almayacak diyor. Nasıl çözebilirim?

Windows Update bölümünde güncellemelerinizi kontrol edin. Sistem güncel değilse güncelleyin.

Windows arama kutusuna winver yazıp ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Windows Update bölümünde güncellemelerinizi kontrol edin. Sistem güncel değilse güncelleyin.

Çözüm

Sağ ol.

Windows arama kutusuna winver yazıp ekran görüntüsü atabilir misiniz?

unknown_2024.02.12-18.41.png

Son düzenleme:
İs derlemeniz çok eski önerim Microsoft'un sitesinden Windows 10 ISO dosyasını indirerek Rufus'a yazmanız ve format atmanız olacaktır.

Hocam Pro'dan Home'ye falan düşer mi?

Sürümünüzde güncel ama bir format atmayı deneyebilirsiniz.

Ekran kartı sürücünüz güncel mi?
hocam aklıma şey takıldı güncelllemeler yerinde win 11 geçebilirsin diyor geçeyemmi o zaman olur mu

Hocam Pro'dan Home'ye falan düşer mi?

Hocam aklıma şey takıldı güncelllemeler yerinde Windows 11 geçebilirsin diyor geçeyemmi o zaman olur mu?

Hocam mesajı düzenledim sürümünüz güncel hala daha açılmıyor mu Discord?

Geri
Yukarı