Discord Yankı Yapma Problemi

O esnada hoparlörden dışarı ses veriyorsan ve Realtek ses yongası kullanıyorsan; ses yöneticisinden "akustik eko iptali" seçeneğini aktif et.
Hoparlörü kapatman, sesi yalnızca kulaklığa vermen daha kesin ve temiz bir çözüm olur yine de.

Çok teşekkür ederim. Bayağı zamandır bunu çözmeye çalışıyordum.

Bilgisayara dün format atmıştım bugün maalesef sesim hiç gitmiyor. Nasıl bir ayar yapmam lazım acaba? Formattan önce de gitmemişti bir hoparlör kısmından bir ayar yapmıştım ama ne hatırlamıyorum.

Şu anlık yankı yok gibi sesimde gidiyor fakat uzaktan geldiğini söylüyor arkadaşlarım oysaki her zaman ki gibi kulaklığım. Laptop da aynı şekilde takılıydı ses normaldi bu sefer uzaktan geliyor gibi diyorlar bir ayarı var mıdır acaba?

Maalesef sorun çözülmedi. Hala yankı devam ediyor fakat daha az diyebilirim.

Bende de aynı sorun var, çözebildiniz mi problemi acaba?

Bilgisayara dün format atmıştım bugün maalesef sesim hiç gitmiyor. Nasıl bir ayar yapmam lazım acaba? Formattan önce de gitmemişti bir hoparlör kısmından bir ayar yapmıştım ama ne hatırlamıyorum.

Şu anlık yankı yok gibi sesimde gidiyor fakat uzaktan geldiğini söylüyor arkadaşlarım oysaki her zaman ki gibi kulaklığım. Laptop da aynı şekilde takılıydı ses normaldi bu sefer uzaktan geliyor gibi diyorlar bir ayarı var mıdır acaba?

Maalesef sorun çözülmedi. Hala yankı devam ediyor fakat daha az diyebilirim.

Bende de var aynı sorun. Kulaklıktan kaynaklı herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı