Discord yaş banı

goxdev

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Mutlu mutlu Discord'u açayım derken hesabımdan çıkış yapılmış olduğunu fark ettim. "hesap devre dışı" yazısı belirdi. Sinirle maillerimi kontrol ettim. 13 yaş altı yani "underage" yüzünden devre dışı bırakılmış. Hemen destekten form doldurup kimliğim ve kullanıcı adım ile fotoğraf yükledim. Hesabım açılır mı? Benim için maddi manevi yüksek değeri var. Bir de ticket açmaya çalışırken giriş yapmaya çalıştığımda "şifre ya da mail yanlış" diyor. "şifremi unuttum" butonuna basınca mail atmıyor. Hesabım mı çalındı? İki soruma cevap verirseniz çok iyi olur.

Merhaba arkadaşlar. Mutlu mutlu Discord'u açayım derken hesabımdan çıkış yapılmış olduğunu fark ettim. "hesap devre dışı" yazısı belirdi. Sinirle maillerimi kontrol ettim. 13 yaş altı yani "underage" yüzünden devre dışı bırakılmış. Hemen destekten form doldurup kimliğim ve kullanıcı adım ile fotoğraf yükledim. Hesabım açılır mı? Benim için maddi manevi yüksek değeri var. Bir de ticket açmaya çalışırken giriş yapmaya çalıştığımda "şifre ya da mail yanlış" diyor. "şifremi unuttum" butonuna basınca mail atmıyor. Hesabım mı çalındı? İki soruma cevap verirseniz çok iyi olur.

Bir mesajında sadece "13" sayısını kullanmışsın, ve adam direkt raporlamış yüksek ihtimalle açılır.

Açılır, Discord'a elinde kimlik kartın ve Discord adın ve varsa etiketin olacak şekilde fotoğraf at.
Yüzünü de çekmeyi unutma.
Ve 13 yaşın altındaysan açılmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Taleplerin cevaplanması ortalama 7 gün sürüyor. Eğer doğru bir şekilde prosedürü uyguladıysan hesabın açılır. Ancak doğru bir şekilde uygulamadıysan ve reddedilirse acele etmelisin çünkü hesabın devre dışı bırakıldıktan sonraki 15 gün içerisinde hesabın kalıcı olarak siliniyor.

Geri
Yukarı