Çözüldü Discord yaş güncellemede öğrenci akbili kabul oluyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BurakFİDAN

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba, Discord hesabım bu sabah devre dışı bırakıldı gerekçesi ise şu;
resim_2023-06-11_234531072.png
13 yaşından küçük olduğumu belirttiğim yazılmış fakat ben 17 yaşındayım ve hesabı açarken de 13 yaşından büyük girmiştim zaten.
Yazıldığı üzere fotoğrafı çektim ve gönderdim fakat kimliği belirtildiği gibi fotoğraflamaya çalıştığımda yazılar asla okunmuyordu, kameraya yakınlaştırmak zorundaydım. Kameraya yakınlaştırınca da ben kadraja sığmıyordum. Ben de bu sebeple öğrenci akbilimi çekmeyi daha uygun buldum. Akbil ile çektiğimde ben, kağıt ve akbil sıkıntısız olarak kadraja sığıyoruz ve doğum tarihim net bir şekilde okunabiliyor. Akbilde isim, soyisim, T.C. no ve fotoğrafım da bulunuyor. Merak ettiğim ise şu, bu şekilde Discord tarafından kabul olur mu? Daha önce hesabı bu sebeple kapatılmış birisi belki yardımcı olabilir.

Bildiğim kadarıyla devre dışı bırakılan hesaplar 14 gün içerisinde tamamen siliniyor bu sebeple eğer bu şekilde kabul edilmeyecekse yeni bir destek talebi göndermem gerekiyor.

Çözüm
Bu arada hesabı geri aldım arkadaşlar. Akbil ile çektiğim fotoğraflı olan talebe geri dönmediler bile. Bir şekilde kimlik ile çekmeyi başardım ve yeni bir destek talebi yolladım ertesi günü açıldı hesabım. Aynı problemi yaşayan arkadaşlar forumda bu konuya denk gelirse diye söylüyorum sadece kimlik belgesini kabul ediyorlar muhtemelen. Ayrıca tek bir fotoğrafta her şey çok net ve açık bir şekilde gözükmesi gerekiyor. Bu arada destek talebinin başlığını çok uzun tutmayın direkt "Yaş Güncelleme" olarak açarsanız talebi (tahminimce) çok daha hızlı halledilecektir işiniz.
Bu arada hesabı geri aldım arkadaşlar. Akbil ile çektiğim fotoğraflı olan talebe geri dönmediler bile. Bir şekilde kimlik ile çekmeyi başardım ve yeni bir destek talebi yolladım ertesi günü açıldı hesabım. Aynı problemi yaşayan arkadaşlar forumda bu konuya denk gelirse diye söylüyorum sadece kimlik belgesini kabul ediyorlar muhtemelen. Ayrıca tek bir fotoğrafta her şey çok net ve açık bir şekilde gözükmesi gerekiyor. Bu arada destek talebinin başlığını çok uzun tutmayın direkt "Yaş Güncelleme" olarak açarsanız talebi (tahminimce) çok daha hızlı halledilecektir işiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı