Discord, YouTube Premium kodunu girince üyelik başlamıyor

Makaleler
25
Nitro abonesi olduğum için Discord bana 3 aylık YT Premium kodu verdi. Kodu buraya giriyorum ancak daha sonrasında satın alma sayfasına yönlendiriyor, orada da abonelik fiyatlarıyla satın alım yapabiliyorum. Daha önce Premium kullandım diye başka hesap denedim onda da olmadı. Kodu farklı bir yerden mi girmem gerek? Nasıl çözebiliriz bunu?

Kodu girdikten sonra yönlendirdiği sayfa bu:

ytpremium.png

Nitro abonesi olduğum için Discord bana 3 aylık yt Premium kodu verdi. Kodu buraya giriyorum ancak daha sonrasında satın alma sayfasına yönlendiriyor, orada da abonelik fiyatlarıyla satın alım yapabiliyorum. Daha önce Premium kullandım diye başka hesap denedim onda da olmadı. Kodu farklı bir yerden mi girmem gerek? Nasıl çözebiliriz bunu?

Kodu girdikten sonra yönlendirdiği sayfa bu:

Eki Görüntüle 1162190

Eğer daha önceden YouTube Premium kullandıysan o kampanya sende çalışmıyor.

Pardon görmemişim 😅, IP bazlı olabilir mi? Yani aynı IP ile deniyorsanız çalışmaması olası bir durum. Onun dışında aklıma gelen başka bir durum yok.

Ücret alıyor hocam, bedava kod vermesine rağmen, kart bilgilerinizi girin para alacaktır muhtemelen, izniniz ile @407204'yi etiketliyeyim o daha iyi bilir.

Ücret alıyor hocam, bedava kod vermesine rağmen, kart bilgilerinizi girin para alacaktır muhtemelen, izniniz ile @407204'yi etiketliyeyim o daha iyi bilir.

Girdim hocam girdim. Bakın ne yaptığımı söylüyorum. İlk önce kodu girdim daha sonrasında abonelik sayfasına attı, orada da ücretsiz 1 ay deneme vardı ona tıkladım ve kart bilgilerimi girdim aboneliği başlattı. Üyeliklere baktığım zaman yenileme tarihini 10 Ekim gösteriyor, 3 ay falan yok yani.

ytpremium.png

Yeni konular

Geri
Yukarı