Çözüldü Discord'a VPN'siz girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Swixy

Picopat
Daha fazla  
Yeni olmaya başladı. İnternetim Türk Telekom, VPN ile giriliyor sadece. VPN ile girince de sesim çok pingli gidiyor. Bunun sorunu nedir?

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    61 KB · Görüntüleme: 95
16 Ekim 2023 11:43 Tarihinde Türk telekom kullanıcılarının modemlerinde

Güvenli İnternet Servisi​

aktif edilmiş ve bu yüzden Türkiye'nin her noktasından Discord kesintileri meydana geldi. Müşteri hizmetlerini arayıp Aile güvenliğini kapattırmak istiyorum derseniz, hat sahibi ile konuşup kapattırlar ve Discord'a bağlanabilirsiniz.
444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri numaramız üzerinden Güvenli İnternet Profil değişikliklerini gerçekleştirebilmektedir. Online İşlemler: Müşterilerimiz, Türk Telekom Online İşlemler web ya da uygulamadan giriş yaparak profil değişikliklerini gerçekleştirebilmektedir.

Hocam benim Türk Telekom da değil, Turkcell. Dun bilgisayardan da PSN'den de giriş sağlayabiliyordum, bugün kalktığımda ise telefonda VPN'siz giremediğimi fark ettim. Cozerler umarım.

Hocam benim Türk Telekom da değil, Turkcell. Dun bilgisayardan da PSN'den de giriş sağlayabiliyordum, bugün kalktığımda ise telefonda VPN'siz giremediğimi fark ettim. Cozerler umarım.

Ayni altyapı biliyorum ama yine de garip geliyor.

Son düzenleme:
Hayır.

Kanka şey işte Türk Telekom'u arayıp güvenli interneti kapattırmak işe yarıyor haberin olsun.

16 Ekim 2023 11:43 tarihinde Türk Telekom kullanıcılarının modemlerinde.

güvenli internet servisi​

Aktif edilmiş ve bu yüzden Türkiye'nin her noktasından Discord kesintileri meydana geldi. Müşteri hizmetlerini arayıp aile güvenliğini kapattırmak istiyorum derseniz, hat sahibi ile konuşup kapattırlar ve Discord'a bağlanabilirsiniz.

444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetleri numaramız üzerinden güvenli internet profil değişikliklerini gerçekleştirebilmektedir. Online işlemler: Müşterilerimiz, Türk Telekom Online işlemler web ya da uygulamadan giriş yaparak profil değişikliklerini gerçekleştirebilmektedir.

Bende Türk Telekom kullanıyorum Discord Twitter vs sıkıntı yok hiçbir zamanda olmadı ama bir ara Steam'de bazı oyunların server'ına bile girmiyordu Rust gibi r6s gibi güvenli interneti kapatınca düzeldi.

Arkadaşlar bende de aynı sorun var ve duzelmedı bıraz bekleyelım bakalım sakın appdata veya %appdata% TEMİZLEMEYİN, durduk yere FORMAT atmayın sadece bekleyin, sorunum benımde duzelmedı

Türk Telekom yüzündenmiş aile profili güvenli hizmet aktif olmuş. Online işlemlere girip devre dışı bırakın veya Türk Telekom'u arayıp devre dışı bırakmasını söyleyin. Benim sorunum çözüldü bunu yapınca.

Yeni konular

Geri
Yukarı