Çözüldü Discord'a VPN'siz girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Swixy

Picopat
Daha fazla  
Yeni olmaya başladı. İnternetim Türk Telekom, VPN ile giriliyor sadece. VPN ile girince de sesim çok pingli gidiyor. Bunun sorunu nedir?

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    61 KB · Görüntüleme: 95
Şurdan bir test yapsana.

Tam olarak nasıl kapatılıyor?

İnternet servis sağlayıcısının mobil uygulamasından internet kimin üzerine ise onun bilgileri ile giriş yapın oradan kapatabiliyosunuz. Zaten YouTube'da videoları var.

Şurdan bir test yapsana.

İnternet servis sağlayıcısının mobil uygulamasından internet kimin üzerine ise onun bilgileri ile giriş yapın oradan kapatabiliyosunuz. Zaten YouTube'da videoları var.

1697637231092.png

Kapalı gözüküyor girilmesi gerekiyor değil mi?

1697637231092.png

Kapalı gözüküyor girilmesi gerekiyor değil mi?

Siteyi yeniledim aile profili cıktı bunu kapatınca girerim umarım.

Siteyi yeniledim aile profili acık gözüküyor onu kapatınca bu olay düzelecek değil mi?

Yüksek ihtimalle evet benimki güvenli internet yok giriliyor güvenli internet var sizde aile profili.
Sizde ilk başta devre dışı yazmasının sebebi ben link attığım için bende devre dışıydı.

Yüksek ihtimalle evet benimki güvenli internet yok giriliyor güvenli internet var sizde aile profili.
Sizde ilk başta devre dışı yazmasının sebebi ben link attığım için bende devre dışıydı.

Ben o aile profilini kapadıgım zaman kötü şeyler olmaz değil mi? Yani önemli bir şey değildir umarım kapıcamda şimdi.

Ben o aile profilini kapadıgım zaman kötü şeyler olmaz değil mi? Yani önemli bir şey değildir umarım kapıcamda şimdi.

Bende yok kötü şeyler olmadı. E eğer amacın suç işlemek değilse ve nette yapılmaması gereken şeyleri biliyorsan olmaz. Zaten çoğu kişi kapalı güvenli internet.

Geri
Yukarı