Discord'da adresimi buldular

Hocam, benim böyle şeyler çok fazla başıma geldi şu ana kadar kimse de bir şey yapamadı rahat olun kasmayın kendinizi.

Korkuyorum ne yapmam lazım? Adam bildiğin hiçbir şey yapmama rağmen adresimi buldu. Ne yapabilir adresimle?
Hocam biraz abartı ve acemilik. Adam İzmirde oturuyorsun demiş İzmir Türkiyenin en büyük 3 Şehiriden biri ayrıca üstüne sen Discord'da daha önce bahsetmişte olabilirsin İzmirle alakalı o sunucuda ordan görmüştür ya da bir arkadaşındır ama bence tesadüf atmış tutmuş açık adres almadan kapan çok kötü olmuş.

Hocam yani bulamazlar adresi mi? Sadece oturduğum ilçeyi yani?

Hiç tanımıyorum.

Aynen orada da söylemiş bulamazlar açık adresinizi usta böyle saçma sapan işlerle korkutmaya çalışanlar çok bence engelle geç ya da çok kafana takıldıysa mahkemeye git sonuçta sokakta taciz yapmaktan farksız.

Aynen orada da söylemiş bulamazlar açık adresinizi usta böyle saçma sapan işlerle korkutmaya çalışanlar çok bence engelle geç ya da çok kafana takıldıysa mahkemeye git sonuçta sokakta taciz yapmaktan farksız.
Hocam arkadaşın nickini ne için sormuştunuz?

Hocam biraz abartı ve acemilik. Adam İzmirde oturuyorsun demiş İzmir Türkiyenin en büyük 3 Şehiriden biri ayrıca üstüne sen Discord'da daha önce bahsetmişte olabilirsin İzmirle alakalı o sunucuda ordan görmüştür ya da bir arkadaşındır ama bence tesadüf atmış tutmuş açık adres almadan kapan çok kötü olmuş.
Hayır dedi bekle bulacağım şimdi dediler.
İsim soy isim verdin mi?
Hayır. Hiç tanımıyorum ilk defa karşılaştık.

1648060193655.png

Bence abartı adresi verip eve geldiklerinde eğer apartmanda oturuyorsanız üst merdivenlere geçip arkadan operasyon gerçekleştirebilirsiniz. Ya da çay ikram edip hal hatır sorup yollayın.

Geri
Yukarı