Babamın telefon numarasını buldular

Babanın telefon numarasını paylaşmadigin halde bulduysa sıkıntı. Türkiye'de yukarılarda dayın olunca neler olabileceğini sen de biliyorsundur. Bence vazgeç bu hesaptan.

Valorant hesabınızı aldınız diye kimse sizin babanızı işten attırmaz bence. Kimsenin babası da, oğlumun hesabı çalınmış çalan kişinin babasını işten attırayım demez. O yüzden rahat olun geri alın hesabı.

Babanın telefon numarasını paylaşmadigin halde bulduysa sıkıntı. Türkiye'de yukarılarda dayın olunca neler olabileceğini sen de biliyorsundur. Bence vazgeç bu hesaptan.

Onunla alakası yok 10 yaşında ki çocuk bile bulabiliyor artık zamanın da bir sürü insanın T.C kimlik numarası telefonu sigorta bilgileri paylaşıldı tanıdıkla falan alakalı değil bu olay. Cumhurbaşkanın T.C si bile var.

Babamın telefon numarasını buldular.

Olay şu şekilde oldu Valorant'da hesap takas edecektim. (Yasak olduğunu biliyorum.) Adam benim hesabımı çaldı takasları yaptık fakat o geri aldı bir şekilde WhatsApp üzerinden konuşmuştuk. Ben de kendi hesabımı aldım adam benim babamın telefon numarasını bir şekilde arayıp oğlunuz hesabımı çaldı dedi. Babamla aramız iyi değildi o sıralar hala değil bana güvenmedi neden çaldın falan dedi kızdı hesabı geri verdirtti. Bu adam benim babamın telefon numarasını nereden bulmuş olabilir konuşurken de anneannesinin numarasına kadar verdi falan demiş ama o doğru mu onu bilmiyorum mesajlarında bizim bütün aile asker diyordu. Hesabı tekrardan alsam sıkıntı olur mu geri babamla konuşup. Babama bir şeyler yapmasını istemiyorum Türkiye'de yaşıyoruz şimdi tanıdığı vardır işten attırır falan falan. Bu arada benim hattım da babamın üzerine. Yardımlarınızı bekliyorum. Bize bir şeyler yapabilir mi ve telefon numarasını nasıl buldular?
Skininiz falan yoksa hiç uğraşmayın, rank falan önemli değil, kasılır tekrar.
Hocam yazılanı anladım zaten, arkadaşın yazdıklarını ve benim yazdıklarımı okumalısın.
Senin yaptığın bir tahmin, Alpere inanmıyorsun sonra bunun üzerinden olay kurguluyorsun.

Geri
Yukarı